Вход

Видео

всички

Спартак (Пд) - Поморие 0:0

Септември (Сим) - Монтана 1:4

Манастирище - Етър 2:1

Играта на Football24

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 42 42
2 Тодор Иванов dunav1955 42 42
3 ЦСКА е шампион putko mafani 42 41
4 Наско Илиев nasko_iliev54 42 40
5 Манол Далемски cska_kazanlak 42 40
6 Georgi Georgiev gogata_8 42 40
7 Хари Котараков Assassin 42 39
8 Илиян Асенов bibi62 41 38
9 Petur Furgov furgov 42 38
10 Георги Кръстев Жоро 42 37
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 ЦСКА е шампион putko mafani 345 324
2 Кристиан Гърев Berbo88 345 323
3 Тодор Иванов dunav1955 342 317
4 Георги Кръстев Жоро 344 312
5 Илиян Асенов bibi62 342 309
6 Хари Котараков Assassin 344 296
7 Наско Илиев nasko_iliev54 343 294
8 Petur Furgov furgov 345 288
9 Манол Далемски cska_kazanlak 341 284
10 ЕМИЛ АТАНАСОВ hitarpetar 340 271
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Георги Кръстев Жоро 3961 3736
2 Кристиан Гърев Berbo88 3980 3719
3 ЦСКА е шампион putko mafani 3979 3698
4 Хари Котараков Assassin 3976 3668
5 Тодор Иванов dunav1955 3916 3664
6 Илиян Асенов bibi62 3868 3412
7 Petur Furgov furgov 3968 3382
8 Манол Далемски cska_kazanlak 3958 3357
9 Наско Илиев nasko_iliev54 3992 3352
10 ЕМИЛ АТАНАСОВ hitarpetar 3949 3168
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 13:15 Ботев Пловдив - Левски приключил 0:3 "А" група 17:30 Берое - Славия предстоящ -
Югоизточна "В" група 11:30 Асеновец - Спартак-С 94 (Пловдив) приключил 2:2 Югоизточна "В" група 14:30 Сливен 2000 - Евроколеж (Пловдив) приключил 0:3
Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Пирин Гоце Делчев приключил 1:1 Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Оборище (Панагюрище) приключил 0:4
Югозападна "В" група 14:00 Струмска слава - Чепинец приключил 3:0 Югозападна "В" група 14:00 Рилски спортист - Балкан (Варвара) приключил 3:2
Югозападна "В" група 14:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Германея приключил 3:0 Югозападна "В" група 14:00 Места - Беласица приключил 3:0
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Конелиано (Герман) приключил 7:1 Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Витоша Бистрица приключил 0:1
Североизточна "В" група 14:00 Белица - Шумен 1929 приключил 2:1 Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Калиакра приключил 1:4
Североизточна "В" група 14:00 Черноморец (Бч) - Провадия приключил 8:2 Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Бенковски (Бяла) приключил 2:0
Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Кубрат приключил 1:3 Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Доростол 2013 приключил 3:0
Североизточна "В" група 14:00 Тича (Долни Чифлик) - Черноморец (Бяла) приключил 3:0