Вход

Видео

всички

Атлетико Минейро триумфира с Купата на Бразилия

Спартак (Пд) - Поморие 0:0

Септември (Сим) - Монтана 1:4

Играта на Football24

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 15 22
2 Георги Кръстев Жоро 15 19
3 Наско Илиев nasko_iliev54 15 15
4 ЦСКА е шампион putko mafani 15 14
5 Тодор Иванов dunav1955 17 14
6 tsvetan rashev ceci77 15 13
7 Petur Furgov furgov 15 13
8 Петър петров petgen 7 12
9 стилиян .само цска stil 13 12
10 Хари Котараков Assassin 15 12

Няма данни за този период.

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 22 31
2 Наско Илиев nasko_iliev54 25 29
3 Георги Кръстев Жоро 22 27
4 Petur Furgov furgov 27 27
5 Тодор Иванов dunav1955 25 26
6 ЦСКА е шампион putko mafani 22 21
7 Хари Котараков Assassin 22 19
8 nikolai petkov nikolai70bg 25 18
9 tsvetan rashev ceci77 17 17
10 Павел Петров sapiora 11 16
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 15:30 Локомотив София - ЦСКА предстоящ - "Б" група 14:00 Бургас - Раковски предстоящ -
Югозападна "В" група 13:30 Пирин Гоце Делчев - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Миньор - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 15:00 Сливнишки герой - Балкан (Варвара) предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Места - Чепинец предстоящ -
Югозападна "В" група 15:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище) предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Вихрен (Сандански) предстоящ -
Югозападна "В" група 15:00 Струмска слава - Витоша Бистрица предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Спортист (Св) - Конелиано (Герман) предстоящ -
Североизточна "В" група 13:00 Ботев (Нови Пазар) - Провадия предстоящ - Североизточна "В" група 15:00 Белица - Две могили предстоящ -
Североизточна "В" група 15:00 Кубрат - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 15:00 Светкавица - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 15:00 Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 15:00 Черноморец (Бч) - Шумен 1929 предстоящ -
Североизточна "В" група 15:00 Суворово - Калиакра предстоящ -