Вход

Видео

всички

Австралия - Холандия 2:3


holland vs australia 3-2 world cup 2014 by mgsmchannel

Испания - Холандия 1:5


Играта на Football24

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Илиян Асенов bibi62 14 15
2 Кристиан Гърев Berbo88 14 14
3 Георги Кръстев Жоро 14 14
4 ЦСКА е шампион putko mafani 14 14
5 tsvetan rashev ceci77 14 14
6 Павел Петров sapiora 14 13
7 Валентин Костадинов valkoo 14 13
8 Николай Банков nb1982 14 12
9 Petur Furgov furgov 14 12
10 Хари Котараков Assassin 14 12
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 71 69
2 ЦСКА е шампион putko mafani 69 65
3 svetlozar antonov svetlqka 63 61
4 nikolai petkov nikolai70bg 57 60
5 Хари Котараков Assassin 69 60
6 Валентин Костадинов valkoo 63 59
7 РЕДАКТОРИ-МЪРШИ,защо изтрихте акаунтът ми АЛИ БАБА,ТУК ВСИЧКО Е НАГЛАСЕНО,ПЪЛНА ИЗМАМА Е, няма по-смешен сайт от този,МИШКИ 40 разбойника 47 58
8 tsvetan rashev ceci77 66 58
9 Dorian Brankovanov dorian_shumen 63 57
10 Илиян Асенов bibi62 67 57
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Георги Кръстев Жоро 2686 2608
2 ЦСКА е шампион putko mafani 2703 2589
3 Хари Котараков Assassin 2701 2565
4 Кристиан Гърев Berbo88 2706 2560
5 Тодор Иванов dunav1955 2671 2545
6 tsvetan rashev ceci77 2689 2375
7 Манол Далемски cska_kazanlak 2693 2329
8 Petur Furgov furgov 2706 2328
9 Илиян Асенов bibi62 2624 2310
10 KMFDM ultras KMFDM 2621 2281
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 18:00 Локомотив 2012 (Мз) - Раковски приключил 3:0 "Б" група 18:00 Бургас - Банско приключил 1:1
"Б" група 18:00 Созопол - Спартак (Варна) приключил 4:0 "Б" група 18:00 Пирин (Разлог) - Черноморец приключил 0:0
"Б" група 18:00 Монтана - Добруджа приключил 1:0 "Б" група 18:00 Локомотив (ГО) - Пирин Благоевград приключил 1:2
"Б" група 18:00 Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора) приключил 1:0 "Б" група 18:00 Септември-Симитли (Симитли) - Ботев Враца приключил 1:0
Югоизточна "В" група 16:00 ФК Марица Пловдив - Несебър приключил 2:1 Югоизточна "В" група 18:00 Розова долина - Левски (Карлово) приключил 1:2
Югоизточна "В" група 18:00 Загорец - ОФК Поморие приключил 3:0 Югоизточна "В" група 18:00 Миньор (Раднево) - Свиленград приключил 2:1
Югоизточна "В" група 18:00 Димитровград 1947 - Евроколеж (Пловдив) приключил 1:1 Североизточна "В" група 18:00 Черноморец (Бяла) - Дунав приключил 0:6