Вход

Видео

всички

Спартак (Пд) - Поморие 0:0

Септември (Сим) - Монтана 1:4

Манастирище - Етър 2:1

Играта на Football24

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 16 19
2 Георги Кръстев Жоро 16 19
3 Хари Котараков Assassin 16 18
4 Наско Илиев nasko_iliev54 15 17
5 svetlozar antonov svetlqka 15 16
6 Slava Brankovanova ssllaavvaa 15 16
7 Тодор Иванов dunav1955 15 16
8 ЦСКА е шампион putko mafani 16 16
9 Манол Далемски cska_kazanlak 15 15
10 ЕМИЛ АТАНАСОВ hitarpetar 15 14
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Кристиан Гърев Berbo88 287 279
2 Тодор Иванов dunav1955 293 278
3 Хари Котараков Assassin 287 276
4 Илиян Асенов bibi62 288 275
5 Георги Кръстев Жоро 288 264
6 ЦСКА е шампион putko mafani 287 263
7 Наско Илиев nasko_iliev54 295 263
8 Petur Furgov furgov 293 256
9 Манол Далемски cska_kazanlak 286 250
10 ЕМИЛ АТАНАСОВ hitarpetar 284 217
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Георги Кръстев Жоро 3435 3285
2 Кристиан Гърев Berbo88 3454 3247
3 ЦСКА е шампион putko mafani 3452 3241
4 Хари Котараков Assassin 3450 3219
5 Тодор Иванов dunav1955 3394 3194
6 Илиян Асенов bibi62 3350 2959
7 Petur Furgov furgov 3446 2953
8 Манол Далемски cska_kazanlak 3435 2923
9 Наско Илиев nasko_iliev54 3467 2908
10 ЕМИЛ АТАНАСОВ hitarpetar 3428 2753
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 14:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград предстоящ - "Б" група 14:30 Септември-Симитли (Симитли) - Локомотив 2012 (Мз) предстоящ -
"Б" група 14:30 Добруджа - Раковски предстоящ - "Б" група 16:30 Верея (Стара Загора) - Созопол предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Асеновец - ФК Марица Пловдив предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Конелиано (Герман) - Пирин Гоце Делчев предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Чепинец предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Струмска слава предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Витоша Бистрица предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Провадия - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Белица - Бенковски (Бяла) предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Септември 98 (Тервел) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Шумен 1929 - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Калиакра предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Тича (Долни Чифлик) предстоящ -