Вход

Видео

всички

Атлетико Минейро триумфира с Купата на Бразилия

Спартак (Пд) - Поморие 0:0

Септември (Сим) - Монтана 1:4

Играта на Football24

Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Мариян Минков mminkov68 2 4
2 Petur Furgov furgov 2 2
3 ЦСКА е шампион putko mafani 2 2
4 Кристиан Гърев Berbo88 2 2
5 Наско Илиев nasko_iliev54 2 2
6 Георги Кръстев Жоро 2 2
7 Илиян Асенов bibi62 2 2
8 Манол Далемски cska_kazanlak 2 2
9 Петър СОТИРОВ shatsi70 2 2
10 Елиза Минкова elli2005 2 2
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Наско Илиев nasko_iliev54 12 16
2 Petur Furgov furgov 14 16
3 Тодор Иванов dunav1955 10 13
4 Кристиан Гърев Berbo88 9 11
5 Мариян Минков mminkov68 9 10
6 Георги Кръстев Жоро 9 10
7 ЦСКА е шампион putko mafani 9 9
8 Манол Далемски cska_kazanlak 11 9
9 nikolai petkov nikolai70bg 12 9
10 Хари Котараков Assassin 9 8
Позиция Име Потребител Брой прогнози Точки
1 Наско Илиев nasko_iliev54 12 16
2 Petur Furgov furgov 14 16
3 Тодор Иванов dunav1955 10 13
4 Кристиан Гърев Berbo88 9 11
5 Георги Кръстев Жоро 9 10
6 Мариян Минков mminkov68 9 10
7 ЦСКА е шампион putko mafani 9 9
8 Манол Далемски cska_kazanlak 11 9
9 nikolai petkov nikolai70bg 12 9
10 Хари Котараков Assassin 9 8
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 14:00 Берое - Локомотив Пловдив предстоящ - "А" група 17:00 Литекс - Лудогорец предстоящ -
"Б" група 14:00 Ботев Враца - Добруджа предстоящ - "Б" група 14:00 Пирин (Разлог) - Локомотив (ГО) предстоящ -
"Б" група 14:00 Септември-Симитли (Симитли) - Верея (Стара Загора) предстоящ - "Б" група 14:00 Ботев (Гълъбово) - Пирин Благоевград предстоящ -
"Б" група 14:00 Спартак (Варна) - Банско предстоящ - "Б" група 14:00 Созопол - Локомотив (ГО) предстоящ -
"Б" група 14:00 Монтана - Черноморец предстоящ - Югоизточна "В" група 12:00 Гигант (Съединение) - Асеновец предстоящ -
Югоизточна "В" група 15:00 Тунджа (Ямбол) - Розова долина предстоящ - Югоизточна "В" група 15:00 Свиленград - Левски (Карлово) предстоящ -
Югоизточна "В" група 15:00 Несебър - Сливен 2000 предстоящ - Югоизточна "В" група 15:00 ОФК Поморие - Миньор (Раднево) предстоящ -
Югоизточна "В" група 15:00 Евроколеж (Пловдив) - ФК Марица Пловдив предстоящ -