Вход

"А" група - Класиране

Класиране "А" група 2014/15

Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 ЦСКА 32 6 6 0 0 7 4 2 1 13 10 2 1 29:6
2 Лудогорец 25 7 5 2 0 6 2 2 2 13 7 4 2 24:10
3 Литекс 22 7 6 0 1 6 1 1 4 13 7 1 5 23:17
4 Берое 21 6 3 2 1 7 3 1 3 13 6 3 4 22:15
5 Ботев Пловдив 21 7 5 1 1 6 1 2 3 13 6 3 4 20:16
6 Левски 21 7 5 1 1 6 1 2 3 13 6 3 4 17:17
7 Локомотив София 20 6 4 1 1 7 2 1 4 13 6 2 5 13:14
8 Черно море 15 6 2 2 2 7 2 1 4 13 4 3 6 14:13
9 Локомотив Пловдив 13 6 1 2 3 7 2 2 3 13 3 4 6 10:21
10 Славия 12 7 2 1 4 6 1 2 3 13 3 3 7 11:18
11 ОФК Марек 2010 12 6 1 3 2 7 2 0 5 13 3 3 7 7:25
12 Хасково 2009 4 7 1 1 5 6 0 0 6 13 1 1 11 6:24

Последни новини

Лудогорец с очаквана победа над Черно море
Лудогорец с очаквана победа над Черно море 25.10.2014 21:53

Отборът на Лудогорец се наложи над Черно море с резултат 2:0 в мач от 13-ия кръг на родната "А" група.   Вандерсон откри резултата в 52-ата ...

Георги Иванов: Трябва да влезем в тройката
Георги Иванов: Трябва да влезем в тройката 25.10.2014 18:33

Георги Иванов Гонзо остана много разочарован от поредната загуба от вечния съперник и заяви, че „сините” ще трябва да преразгледат целите ...

Стойчо Младенов: Утре ще умре човек, да ги изхвърлят от групата!
Стойчо Младенов: Утре ще умре човек, да ги изхвърлят от групата! 25.10.2014 18:27

Наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов бе доволен от успеха на своите футболисти, но изрази възмущението си от феновете на „сините”, които ...

Победната серия на ЦСКА продължи и в снега на "Васил Левски"
Победната серия на ЦСКА продължи и в снега на "Васил Левски" 25.10.2014 17:57

Двубоят започна при доста тежки атмосферни условия само час преди мача терена не беше изобщо годен за игра, но в крайна сметка дербито започна с леко ...

Съдийски назначения за 1/8-финалите за Купата на България
Съдийски назначения за 1/8-финалите за Купата на България 25.10.2014 16:16

Станислав Тодоров ще ръководи двубоя между Монтана и Левски от турнира за Купата на България. Мачът на стадион „Огоста” е в сряда от ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 14:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград предстоящ - "Б" група 14:30 Септември-Симитли (Симитли) - Локомотив 2012 (Мз) предстоящ -
"Б" група 14:30 Добруджа - Раковски предстоящ - "Б" група 16:30 Верея (Стара Загора) - Созопол предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Асеновец - ФК Марица Пловдив предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Конелиано (Герман) - Пирин Гоце Делчев предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Чепинец предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Струмска слава предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Витоша Бистрица предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Провадия - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Белица - Бенковски (Бяла) предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Септември 98 (Тервел) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Шумен 1929 - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Калиакра предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Тича (Долни Чифлик) предстоящ -