Вход

"А" група - Програма

Програма "А" група 2014/15

1

Дата Отбори
19.07.2014 18:30     Славия - ОФК Марек 2010 4:1
19.07.2014 19:30     Левски - Локомотив Пловдив 1:1
19.07.2014 18:30     Хасково 2009 - Лудогорец 1:0
20.07.2014 18:30     Ботев Пловдив - Локомотив София 1:0
20.07.2014 19:30     Литекс - ЦСКА 0:1
20.07.2014 20:00     Берое - Черно море 1:1

2

Дата Отбори
26.07.2014 18:30     ОФК Марек 2010 - Хасково 2009 2:1
26.07.2014 18:45     Черно море - Лудогорец 0:0
26.07.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Славия 1:1
26.07.2014 20:00     Берое - Ботев Пловдив 1:1
26.07.2014 13:00     ЦСКА - Левски 2:0
26.07.2014 13:00     Локомотив София - Литекс 2:0

3

Дата Отбори
02.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив Пловдив 1:2
02.08.2014 20:00     Левски - Локомотив София 1:0
02.08.2014 20:00     Лудогорец - ОФК Марек 2010 3:0
03.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Черно море 2:1
03.08.2014 18:00     Славия - ЦСКА 2:2
03.08.2014 20:00     Литекс - Берое 2:1

4

Дата Отбори
09.08.2014 18:00     Локомотив София - Славия 1:0
09.08.2014 18:00     Черно море - ОФК Марек 2010 0:1
09.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Лудогорец 1:4
09.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Литекс 3:3
10.08.2014 20:00     ЦСКА - Хасково 2009 4:0
10.08.2014 20:00     Берое - Левски 2:1

5

Дата Отбори
15.08.2014 20:00     Литекс - Черно море 3:0
16.08.2014 18:00     Славия - Берое 0:2
16.08.2014 20:00     Лудогорец - ЦСКА 2:0
17.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив Пловдив 0:0
17.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив София 0:0
17.08.2014 20:00     Левски - Ботев Пловдив 2:1

6

Дата Отбори
22.08.2014 20:00     ЦСКА - ОФК Марек 2010 5:0
23.08.2014 18:00     Черно море - Локомотив Пловдив 3:0
23.08.2014 18:00     Локомотив София - Лудогорец 1:1
23.08.2014 20:00     Берое - Хасково 2009 2:0
24.08.2014 17:45     Ботев Пловдив - Славия 2:0
24.08.2014 20:00     Литекс - Левски 3:0

7

Дата Отбори
29.08.2014 20:00     Левски - Черно море 1:0
30.08.2014 17:30     Славия - Литекс 0:2
30.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Ботев Пловдив 1:2
30.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив София 0:1
30.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - ЦСКА 0:3
31.08.2014 20:00     Лудогорец - Берое 1:1

8

Дата Отбори
12.09.2014 17:00     Ботев Пловдив - Лудогорец 1:2
13.09.2014 17:00     Черно море - ЦСКА 1:1
13.09.2014 19:00     Берое - ОФК Марек 2010 4:0
14.09.2014 19:00     Литекс - Хасково 2009 2:0
14.09.2014 20:15     Левски - Славия 2:0
15.09.2014 17:00     Локомотив София - Локомотив Пловдив 2:0

9

Дата Отбори
19.09.2014 17:00     Славия - Черно море 1:3
20.09.2014 16:45     Хасково 2009 - Левски 1:4
20.09.2014 17:00     ОФК Марек 2010 - Ботев Пловдив 1:1
20.09.2014 19:00     ЦСКА - Локомотив София 3:0
20.09.2014 18:30     Локомотив Пловдив - Берое 0:3
21.09.2014 20:15     Лудогорец - Литекс 4:1

10

Дата Отбори
27.09.2014 17:00     Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 2:0
27.09.2014 19:30     Левски - Лудогорец 3:2
28.09.2014 17:00     Черно море - Локомотив София 0:1
28.09.2014 17:00     Славия - Хасково 2009 1:0
28.09.2014 19:30     Берое - ЦСКА 1:2
29.09.2014 19:30     Литекс - ОФК Марек 2010 3:0

11

Дата Отбори
03.10.2014 16:00     Хасково 2009 - Черно море 0:1
03.10.2014 16:00     Локомотив София - Берое 0:3
03.10.2014 18:45     ЦСКА - Ботев Пловдив 1:0
04.10.2014 15:00     ОФК Марек 2010 - Левски 1:1
04.10.2014 17:30     Локомотив Пловдив - Литекс 2:0
04.10.2014 20:00     Лудогорец - Славия 0:0

12

Дата Отбори
17.10.2014 18:45     Лудогорец - Хасково 2009 3:1
18.10.2014 17:15     Локомотив Пловдив - Левски 1:1
18.10.2014 19:30     ЦСКА - Литекс 2:0
19.10.2014 13:30     Локомотив София - Ботев Пловдив 3:1
19.10.2014 16:00     Черно море - Берое 4:0
19.10.2014 16:00     ОФК Марек 2010 - Славия 0:2

13

Дата Отбори
24.10.2014 16:00     Хасково 2009 - ОФК Марек 2010 0:1
24.10.2014 16:00     Славия - Локомотив Пловдив 0:2
24.10.2014 16:00     Ботев Пловдив - Берое 3:1
24.10.2014 18:45     Литекс - Локомотив София 4:2
25.10.2014 16:00     Левски - ЦСКА 0:3
25.10.2014 19:00     Лудогорец - Черно море 2:0

Последни новини

Решенията на Дисциплинарната комисия на БФС
Решенията на Дисциплинарната комисия на БФС 30.10.2014 15:50

Решения на Дисциплинарната комисия на БФС:   По т.1 от дневния ред1/8 финали, Купа "България"    С предупреждения: 25 ...

Съдийски назначения за кръга в "А" група
Съдийски назначения за кръга в "А" група 30.10.2014 14:06

Ето и всички назначения за срещите от 14-ия кръг на първенството в А група: 31.10.2014г. Петък 14:00ч.Марек /Дуп/ - Лудогорец /Рз/Таско Тасков, ...

Наказанието на Левски: 1 мач без публика и над 20 хиляди лева глоба
Наказанието на Левски: 1 мач без публика и над 20 хиляди лева глоба 30.10.2014 14:02

Отборът на Левски ще плати глоба от над 20 хиляди лева заради ексцесиите в двубоя срещу ЦСКА. "Сините" ще приемат и тима на Берое пред празни ...

Дуо от Славия пропуска двубоя с ЦСКА
Дуо от Славия пропуска двубоя с ЦСКА 30.10.2014 13:11

Проблемите пред треньора на Славия Иван Кодев нарастват лавинообразно. С контузии от двубоя с Черно море (0:2) за купата са капитанът Георги Петков и ...

Нови договори за Галчев и Тунчев
Нови договори за Галчев и Тунчев 30.10.2014 12:19

Ръководството на ЦСКА обмисля да предложи удължаване на договорите на двама от опитните футболисти в състава - Александър Тунчев и Борис Галчев. Те ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ

Няма мачове на живо.