Вход

"А" група - Програма

Програма "А" група 2014/15

1

Дата Отбори
19.07.2014 18:30     Славия - ОФК Марек 2010 4:1
19.07.2014 19:30     Левски - Локомотив Пловдив 1:1
19.07.2014 18:30     Хасково 2009 - Лудогорец 1:0
20.07.2014 18:30     Ботев Пловдив - Локомотив София 1:0
20.07.2014 19:30     Литекс - ЦСКА 0:1
20.07.2014 20:00     Берое - Черно море 1:1

2

Дата Отбори
26.07.2014 18:30     ОФК Марек 2010 - Хасково 2009 2:1
26.07.2014 18:45     Черно море - Лудогорец 0:0
26.07.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Славия 1:1
26.07.2014 20:00     Берое - Ботев Пловдив 1:1
26.07.2014 13:00     ЦСКА - Левски 2:0
26.07.2014 13:00     Локомотив София - Литекс 2:0

3

Дата Отбори
02.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив Пловдив 1:2
02.08.2014 20:00     Левски - Локомотив София 1:0
02.08.2014 20:00     Лудогорец - ОФК Марек 2010 3:0
03.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Черно море 2:1
03.08.2014 18:00     Славия - ЦСКА 2:2
03.08.2014 20:00     Литекс - Берое 2:1

4

Дата Отбори
09.08.2014 18:00     Локомотив София - Славия 1:0
09.08.2014 18:00     Черно море - ОФК Марек 2010 0:1
09.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Лудогорец 1:4
09.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Литекс 3:3
10.08.2014 20:00     ЦСКА - Хасково 2009 4:0
10.08.2014 20:00     Берое - Левски 2:1

5

Дата Отбори
15.08.2014 20:00     Литекс - Черно море 3:0
16.08.2014 18:00     Славия - Берое 0:2
16.08.2014 20:00     Лудогорец - ЦСКА 2:0
17.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив Пловдив 0:0
17.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив София 0:0
17.08.2014 20:00     Левски - Ботев Пловдив 2:1

6

Дата Отбори
22.08.2014 20:00     ЦСКА - ОФК Марек 2010 -
23.08.2014 18:00     Черно море - Локомотив Пловдив -
23.08.2014 18:00     Локомотив София - Лудогорец -
23.08.2014 20:00     Берое - Хасково 2009 -
24.08.2014 17:45     Ботев Пловдив - Славия -
24.08.2014 20:00     Литекс - Левски -

7

Дата Отбори
29.08.2014 20:00     Левски - Черно море -
30.08.2014 17:30     Славия - Литекс -
30.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Ботев Пловдив -
30.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив София -
30.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - ЦСКА -
31.08.2014 20:00     Лудогорец - Берое -

Последни новини

Черно Море удави "смърфовете" на Тича
Черно Море удави "смърфовете" на Тича 23.08.2014 19:56

Отборът на Черно Море победи Локо Пловдив като домакин с категоричното 3:0.   Домакините бяха по-дейни на терена и трите гола бяха ...

Черно море сгази Локо Пд
Черно море сгази Локо Пд 23.08.2014 19:51

Черно море победи с 3:0 Локомотив (Пловдив) в двубой от 6-ия кръг на "А" група. Головете отбелязаха Георги Божилов (43') и Симеон Райков (56', 63'). ...

Лудогорец се добра до равенството на "Надежда" в края
Лудогорец се добра до равенството на "Надежда" в края 23.08.2014 19:32

Локомотив София и Лудогорец Разград завършиха наравно 2:2 в мач от 6-я кръг от "А" група.   Двубоят започна отлично за шампионите след като ...

Групата на Левски за двубоя с Литекс
Групата на Левски за двубоя с Литекс 23.08.2014 15:58

Група от 19 футболисти на Левски бе определена за мача от шестия кръг на първенството с Литекс Ловеч. Двубоят е утре от 20,00 часа в Ловеч. ...

Безяк иска да се маха от Разград
Безяк иска да се маха от Разград 23.08.2014 15:47

Роман Безяк не е доволен от положението си в Лудогорец в момента и е поискал от ръководството на клуба да бъде продаден в чужбина, научи ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 18:00 Локомотив 2012 (Мз) - Раковски приключил 3:0 "Б" група 18:00 Бургас - Банско приключил 1:1
"Б" група 18:00 Созопол - Спартак (Варна) приключил 4:0 "Б" група 18:00 Пирин (Разлог) - Черноморец приключил 0:0
"Б" група 18:00 Монтана - Добруджа приключил 1:0 "Б" група 18:00 Локомотив (ГО) - Пирин Благоевград приключил 1:2
"Б" група 18:00 Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора) приключил 1:0 "Б" група 18:00 Септември-Симитли (Симитли) - Ботев Враца приключил 1:0
Югоизточна "В" група 16:00 ФК Марица Пловдив - Несебър приключил 2:1 Югоизточна "В" група 18:00 Розова долина - Левски (Карлово) приключил 1:2
Югоизточна "В" група 18:00 Загорец - ОФК Поморие приключил 3:0 Югоизточна "В" група 18:00 Миньор (Раднево) - Свиленград приключил 2:1
Югоизточна "В" група 18:00 Димитровград 1947 - Евроколеж (Пловдив) приключил 1:1 Североизточна "В" група 18:00 Черноморец (Бяла) - Дунав приключил 0:6