Вход

"А" група - Програма

Програма "А" група 2014/15

1

Дата Отбори
19.07.2014 18:30     Славия - ОФК Марек 2010 4:1
19.07.2014 19:30     Левски - Локомотив Пловдив 1:1
19.07.2014 18:30     Хасково 2009 - Лудогорец 1:0
20.07.2014 18:30     Ботев Пловдив - Локомотив София 1:0
20.07.2014 19:30     Литекс - ЦСКА 0:1
20.07.2014 20:00     Берое - Черно море 1:1

2

Дата Отбори
26.07.2014 18:30     ОФК Марек 2010 - Хасково 2009 2:1
26.07.2014 18:45     Черно море - Лудогорец 0:0
26.07.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Славия 1:1
26.07.2014 20:00     Берое - Ботев Пловдив 1:1
26.07.2014 13:00     ЦСКА - Левски 2:0
26.07.2014 13:00     Локомотив София - Литекс 2:0

3

Дата Отбори
02.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив Пловдив 1:2
02.08.2014 20:00     Левски - Локомотив София 1:0
02.08.2014 20:00     Лудогорец - ОФК Марек 2010 3:0
03.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Черно море 2:1
03.08.2014 18:00     Славия - ЦСКА 2:2
03.08.2014 20:00     Литекс - Берое 2:1

4

Дата Отбори
09.08.2014 18:00     Локомотив София - Славия 1:0
09.08.2014 18:00     Черно море - ОФК Марек 2010 0:1
09.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - Лудогорец 1:4
09.08.2014 18:00     Ботев Пловдив - Литекс 3:3
10.08.2014 20:00     ЦСКА - Хасково 2009 4:0
10.08.2014 20:00     Берое - Левски 2:1

5

Дата Отбори
15.08.2014 20:00     Литекс - Черно море 3:0
16.08.2014 18:00     Славия - Берое 0:2
16.08.2014 20:00     Лудогорец - ЦСКА 2:0
17.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив Пловдив 0:0
17.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Локомотив София 0:0
17.08.2014 20:00     Левски - Ботев Пловдив 2:1

6

Дата Отбори
22.08.2014 20:00     ЦСКА - ОФК Марек 2010 5:0
23.08.2014 18:00     Черно море - Локомотив Пловдив 3:0
23.08.2014 18:00     Локомотив София - Лудогорец 1:1
23.08.2014 20:00     Берое - Хасково 2009 2:0
24.08.2014 17:45     Ботев Пловдив - Славия 2:0
24.08.2014 20:00     Литекс - Левски 3:0

7

Дата Отбори
29.08.2014 20:00     Левски - Черно море 1:0
30.08.2014 17:30     Славия - Литекс 0:2
30.08.2014 18:00     Хасково 2009 - Ботев Пловдив 1:2
30.08.2014 18:00     ОФК Марек 2010 - Локомотив София 0:1
30.08.2014 20:00     Локомотив Пловдив - ЦСКА 0:3
31.08.2014 20:00     Лудогорец - Берое 1:1

8

Дата Отбори
12.09.2014 17:00     Ботев Пловдив - Лудогорец 1:2
13.09.2014 17:00     Черно море - ЦСКА 1:1
13.09.2014 19:00     Берое - ОФК Марек 2010 4:0
14.09.2014 19:00     Литекс - Хасково 2009 2:0
14.09.2014 20:15     Левски - Славия 2:0
15.09.2014 17:00     Локомотив София - Локомотив Пловдив 2:0

9

Дата Отбори
19.09.2014 17:00     Славия - Черно море 1:3
20.09.2014 16:45     Хасково 2009 - Левски 1:4
20.09.2014 17:00     ОФК Марек 2010 - Ботев Пловдив 1:1
20.09.2014 19:00     ЦСКА - Локомотив София 3:0
20.09.2014 18:30     Локомотив Пловдив - Берое 0:3
21.09.2014 20:15     Лудогорец - Литекс 4:1

10

Дата Отбори
27.09.2014 17:00     Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив 2:0
27.09.2014 19:30     Левски - Лудогорец 3:2
28.09.2014 17:00     Черно море - Локомотив София 0:1
28.09.2014 17:00     Славия - Хасково 2009 1:0
28.09.2014 19:30     Берое - ЦСКА 1:2
29.09.2014 19:30     Литекс - ОФК Марек 2010 3:0

11

Дата Отбори
03.10.2014 16:00     Хасково 2009 - Черно море 0:1
03.10.2014 16:00     Локомотив София - Берое 0:3
03.10.2014 18:45     ЦСКА - Ботев Пловдив 1:0
04.10.2014 15:00     ОФК Марек 2010 - Левски 1:1
04.10.2014 17:30     Локомотив Пловдив - Литекс 2:0
04.10.2014 20:00     Лудогорец - Славия 0:0

12

Дата Отбори
17.10.2014 18:45     Лудогорец - Хасково 2009 3:1
18.10.2014 17:15     Локомотив Пловдив - Левски 1:1
18.10.2014 19:30     ЦСКА - Литекс 2:0
19.10.2014 13:30     Локомотив София - Ботев Пловдив 3:1
19.10.2014 16:00     Черно море - Берое 4:0
19.10.2014 16:00     ОФК Марек 2010 - Славия 0:2

13

Дата Отбори
24.10.2014 16:00     Хасково 2009 - ОФК Марек 2010 0:1
24.10.2014 16:00     Славия - Локомотив Пловдив 0:2
24.10.2014 16:00     Ботев Пловдив - Берое 3:1
24.10.2014 18:45     Литекс - Локомотив София 4:2
25.10.2014 16:00     Левски - ЦСКА -
25.10.2014 19:00     Лудогорец - Черно море -

Последни новини

Спасов връща схемата с четирима в защита
Спасов връща схемата с четирима в защита 25.10.2014 09:21

Треньорът на Черно море Никола Спасов ще върне схемата с четирима защитници за гостуването на Лудогорец. В миналия кръг моряците действаха с трима в ...

Орлите: А група е равна на ШЛ
Орлите: А група е равна на ШЛ 25.10.2014 08:43

„А“ група и Шампионската лига вече са с равен приоритет за Лудогорец. Футболистите, треньорите и ръководството на „орлите“ се ...

Балъков: Такива мачове каляват младите
Балъков: Такива мачове каляват младите 25.10.2014 08:38

Треньорът на Литекс бе щастлив от победата и изрази доволство от характера, който са показали младите играчи в състава.   „Доволен съм ...

Вили Вуцов: Не ще допусна да ни предадат пак отвътре
Вили Вуцов: Не ще допусна да ни предадат пак отвътре 25.10.2014 08:33

„Много хубава и много добра победа за нашия отбор. Замислите и идеите, които имахме, се получиха“, каза треньорът на Ботев Вили Вуцов. ...

Дуо от Марек напуска тима
Дуо от Марек напуска тима 24.10.2014 21:24

Отборът на Марек ще се раздели с двама футболисти. Става дума за Стамен Казълов и вратаря Веселин Цветковски, които няма да бъдат вече част от ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 16:00 Левски - ЦСКА предстоящ - "А" група 19:00 Лудогорец - Черно море предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Свиленград - ФК Стара Загора предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив) предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Тунджа (Ямбол) - Гигант (Съединение) предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив) предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 ОФК Поморие - Несебър предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Розова долина - Димитровград 1947 предстоящ -
Югозападна "В" група 16:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Места предстоящ -