Notice: Undefined index: image in /home/tshirt24/foot24/application/modules/default/views/scripts/layout.phtml on line 23

Югоизточна "В" група

  • Свиленград
  • Розова долина
  • Гигант (Съединение)
  • Асеновец
  • Загорец
  • Евроколеж (Пловдив)
  • Димитровград 1947
  • Миньор (Раднево)
  • Карнобат
  • Борислав (Първомай)
  • Раковски
  • Арда (Кж)
  • Атлетик (Куклен)
  • Верея II
  • Ямбол 1915
  • Сокол (Марково)
  • Тунджа 2006 (с. Ягода)
  • Левски (Карлово)
Резултати Югоизточна "В" група 2017/2018
11
Дата Мачове
14.10.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  6 - 2 Тунджа 2006 (с. Ягода)  Тунджа 2006 (с. Ягода)
14.10.2017 Загорец Загорец  3 - 1 Свиленград  Свиленград
14.10.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  6 - 0 Асеновец  Асеновец
14.10.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
14.10.2017 Розова долина Розова долина  5 - 2 Ямбол 1915   Ямбол 1915
14.10.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Раковски  Раковски
14.10.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 2 Карнобат  Карнобат
14.10.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  0 - 2 Арда (Кж)  Арда (Кж)
15.10.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 1 Верея II  Верея II
10
Дата Мачове
07.10.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  7 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
07.10.2017 Карнобат Карнобат  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
07.10.2017 Раковски Раковски  3 - 0 Розова долина  Розова долина
07.10.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   1 - 2 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
11.10.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
11.10.2017 Асеновец Асеновец  3 - 1 Загорец  Загорец
07.10.2017 Свиленград Свиленград  3 - 3 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
08.10.2017 Верея II Верея II  0 - 8 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
08.10.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  0 - 2 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
9
Дата Мачове
30.09.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  4 - 0 Асеновец  Асеновец
30.09.2017 Загорец Загорец  2 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
30.09.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  3 - 3 Ямбол 1915   Ямбол 1915
30.09.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Раковски  Раковски
30.09.2017 Розова долина Розова долина  0 - 3 Карнобат  Карнобат
30.09.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
30.09.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
01.10.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  1 - 1 Верея II  Верея II
01.10.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  5 - 1 Свиленград  Свиленград
8
Дата Мачове
22.09.2017 Верея II Верея II  3 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
22.09.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  3 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
22.09.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  3 - 1 Розова долина  Розова долина
22.09.2017 Карнобат Карнобат  3 - 2 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
22.09.2017 Раковски Раковски  1 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
22.09.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   3 - 4 Загорец  Загорец
22.09.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
22.09.2017 Асеновец Асеновец  1 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
22.09.2017 Свиленград Свиленград  2 - 1 Тунджа 2006 (с. Ягода)  Тунджа 2006 (с. Ягода)
7
Дата Мачове
16.09.2017 Свиленград Свиленград  2 - 1 Верея II  Верея II
16.09.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Ямбол 1915   Ямбол 1915
16.09.2017 Загорец Загорец  3 - 1 Раковски  Раковски
17.09.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  1 - 0 Карнобат  Карнобат
16.09.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 3 Арда (Кж)  Арда (Кж)
16.09.2017 Розова долина Розова долина  7 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
16.09.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
17.09.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  1 - 3 Асеновец  Асеновец
17.09.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  4 - 3 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
6
Дата Мачове
09.09.2017 Верея II Верея II  2 - 3 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
09.09.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Розова долина  Розова долина
09.09.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  4 - 4 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
09.09.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  4 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
08.09.2017 Карнобат Карнобат  0 - 1 Загорец  Загорец
09.09.2017 Раковски Раковски  0 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
09.09.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   5 - 0 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
09.09.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 2 Тунджа 2006 (с. Ягода)  Тунджа 2006 (с. Ягода)
09.09.2017 Асеновец Асеновец  3 - 1 Свиленград  Свиленград
5
Дата Мачове
02.09.2017 Асеновец Асеновец  3 - 0 Верея II  Верея II
02.09.2017 Свиленград Свиленград  2 - 4 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
02.09.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  3 - 2 Карнобат  Карнобат
02.09.2017 Загорец Загорец  0 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
02.09.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  2 - 0 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
02.09.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   4 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
02.09.2017 Розова долина Розова долина  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
03.09.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  0 - 4 Ямбол 1915   Ямбол 1915
03.09.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  3 - 1 Раковски  Раковски
4
Дата Мачове
30.08.2017 Верея II Верея II  1 - 1 Розова долина  Розова долина
30.08.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
04.10.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 1 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
30.08.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  0 - 3 Загорец  Загорец
30.08.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
30.08.2017 Карнобат Карнобат  0 - 3 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
30.08.2017 Раковски Раковски  1 - 0 Тунджа 2006 (с. Ягода)  Тунджа 2006 (с. Ягода)
30.08.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   9 - 0 Свиленград  Свиленград
30.08.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 1 Асеновец  Асеновец
3
Дата Мачове
26.08.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 0 Верея II  Верея II
26.08.2017 Асеновец Асеновец  2 - 4 Ямбол 1915   Ямбол 1915
26.08.2017 Свиленград Свиленград  1 - 0 Раковски  Раковски
26.08.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  7 - 3 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
26.08.2017 Загорец Загорец  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
26.08.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  5 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
26.08.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 1 Розова долина  Розова долина
27.08.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  1 - 8 Карнобат  Карнобат
27.08.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  0 - 2 Арда (Кж)  Арда (Кж)
2
Дата Мачове
20.08.2017 Верея II Верея II  2 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
19.08.2017 Розова долина Розова долина  1 - 0 Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
19.08.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 3 Загорец  Загорец
19.08.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
19.08.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  2 - 1 Левски (Карлово)  Левски (Карлово)
19.08.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  6 - 0 Тунджа 2006 (с. Ягода)  Тунджа 2006 (с. Ягода)
19.08.2017 Карнобат Карнобат  2 - 1 Свиленград  Свиленград
19.08.2017 Раковски Раковски  3 - 1 Асеновец  Асеновец
19.08.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   3 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
1
Дата Мачове
11.08.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
12.08.2017 Ямбол 1915 Ямбол 1915   3 - 2 Верея II  Верея II
12.08.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Раковски  Раковски
12.08.2017 Асеновец Асеновец  0 - 3 Карнобат  Карнобат
12.08.2017 Загорец Загорец  1 - 0 Розова долина  Розова долина
12.08.2017 Сокол (Марково) Сокол (Марково)  5 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
13.08.2017 Свиленград Свиленград  0 - 4 Арда (Кж)  Арда (Кж)
13.08.2017 Тунджа 2006 (с. Ягода) Тунджа 2006 (с. Ягода)  2 - 4 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
13.08.2017 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  4 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK