Югоизточна "В" група

  • Свиленград
  • Розова долина
  • Гигант (Съединение)
  • Асеновец
  • Загорец
  • Евроколеж (Пловдив)
  • Димитровград 1947
  • Миньор (Раднево)
  • ФК Марица Пловдив
  • Карнобат
  • Борислав (Първомай)
  • Ураган (Бояджик)
  • Раковски
  • Арда (Кж)
  • Атлетик (Куклен)
  • Верея II
  • Елхово
  • Любимец
Резултати Югоизточна "В" група 2016/2017
22
Дата Мачове
24.03.2017 Асеновец Асеновец  0 - 3 Загорец  Загорец
24.03.2017 Верея II Верея II  1 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
24.03.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  5 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
24.03.2017 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 1 Розова долина  Розова долина
24.03.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  1 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
24.03.2017 Раковски Раковски  1 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
24.03.2017 Любимец Любимец  0 - 3 Свиленград  Свиленград
24.03.2017 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  2 - 1 Карнобат  Карнобат
24.03.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  2 - 0 Елхово  Елхово
21
Дата Мачове
18.03.2017 Елхово Елхово  0 - 2 Асеновец  Асеновец
18.03.2017 Карнобат Карнобат  2 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
18.03.2017 Свиленград Свиленград  1 - 1 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
18.03.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   4 - 1 Любимец  Любимец
18.03.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  5 - 1 Раковски  Раковски
18.03.2017 Розова долина Розова долина  4 - 0 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
18.03.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
18.03.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
18.03.2017 Загорец Загорец  1 - 0 Верея II  Верея II
20
Дата Мачове
11.03.2017 Асеновец Асеновец  6 - 0 Верея II  Верея II
11.03.2017 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 1 Загорец  Загорец
11.03.2017 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
11.03.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  4 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
11.03.2017 Раковски Раковски  1 - 6 Розова долина  Розова долина
11.03.2017 Любимец Любимец  4 - 4 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
11.03.2017 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  1 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
11.03.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 1 Свиленград  Свиленград
11.03.2017 Елхово Елхово  2 - 4 Карнобат  Карнобат
19
Дата Мачове
04.03.2017 Карнобат Карнобат  5 - 1 Асеновец  Асеновец
04.03.2017 Свиленград Свиленград  1 - 0 Елхово  Елхово
04.03.2017 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
04.03.2017 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
04.03.2017 Розова долина Розова долина  2 - 1 Любимец  Любимец
04.03.2017 Арда (Кж) Арда (Кж)  3 - 1 Раковски  Раковски
04.03.2017 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 0 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
04.03.2017 Загорец Загорец  1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
05.03.2017 Верея II Верея II  1 - 4 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
18
Дата Мачове
25.02.2017 Асеновец Асеновец  3 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
25.02.2017 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  8 - 0 Верея II  Верея II
25.02.2017 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  0 - 1 Загорец  Загорец
25.02.2017 Раковски Раковски  1 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
25.02.2017 Любимец Любимец  2 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
25.02.2017 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  2 - 0 Розова долина  Розова долина
25.02.2017 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
25.02.2017 Елхово Елхово  0 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
25.02.2017 Карнобат Карнобат  3 - 0 Свиленград  Свиленград
17
Дата Мачове
26.11.2016 Свиленград Свиленград  0 - 1 Асеновец  Асеновец
26.11.2016 Карнобат Карнобат  4 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
26.11.2016 Елхово Елхово  1 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
26.11.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  1 - 3 Розова долина  Розова долина
26.11.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  1 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
26.11.2016 Любимец Любимец  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
26.11.2016 Раковски Раковски  1 - 1 Загорец  Загорец
26.11.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  4 - 2 Верея II  Верея II
26.11.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
16
Дата Мачове
19.11.2016 Асеновец Асеновец  0 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
19.11.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 2 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
19.11.2016 Загорец Загорец  2 - 0 Любимец  Любимец
19.11.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
19.11.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  3 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
19.11.2016 Розова долина Розова долина  4 - 0 Елхово  Елхово
19.11.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 2 Карнобат  Карнобат
19.11.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 1 Свиленград  Свиленград
20.11.2016 Верея II Верея II  3 - 0 Раковски  Раковски
15
Дата Мачове
11.11.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 0 Асеновец  Асеновец
11.11.2016 Свиленград Свиленград  3 - 3 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
11.11.2016 Карнобат Карнобат  1 - 2 Розова долина  Розова долина
11.11.2016 Елхово Елхово  1 - 2 Арда (Кж)  Арда (Кж)
11.11.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
11.11.2016 Раковски Раковски  0 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
12.11.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  1 - 1 Загорец  Загорец
12.11.2016 Любимец Любимец  3 - 1 Верея II  Верея II
12.11.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  0 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
14
Дата Мачове
04.11.2016 Асеновец Асеновец  1 - 3 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
04.11.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  5 - 0 Раковски  Раковски
04.11.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 0 Любимец  Любимец
04.11.2016 Загорец Загорец  4 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
04.11.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 1 Елхово  Елхово
04.11.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 2 Карнобат  Карнобат
04.11.2016 Розова долина Розова долина  4 - 2 Свиленград  Свиленград
04.11.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
09.11.2016 Верея II Верея II  7 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
13
Дата Мачове
29.10.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  0 - 1 Асеновец  Асеновец
29.10.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Розова долина  Розова долина
29.10.2016 Свиленград Свиленград  1 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
29.10.2016 Карнобат Карнобат  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
29.10.2016 Елхово Елхово  0 - 2 Загорец  Загорец
29.10.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 2 Верея II  Верея II
29.10.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
29.10.2016 Любимец Любимец  0 - 4 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
29.10.2016 Раковски Раковски  1 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
12
Дата Мачове
22.10.2016 Асеновец Асеновец  2 - 4 Раковски  Раковски
22.10.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  4 - 2 Любимец  Любимец
21.10.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  4 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
22.10.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  3 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
22.10.2016 Загорец Загорец  2 - 0 Карнобат  Карнобат
22.10.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 2 Свиленград  Свиленград
22.10.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  1 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
22.10.2016 Розова долина Розова долина  2 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
23.10.2016 Верея II Верея II  2 - 3 Елхово  Елхово
11
Дата Мачове
15.10.2016 Розова долина Розова долина  2 - 0 Асеновец  Асеновец
14.10.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  2 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
15.10.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
15.10.2016 Свиленград Свиленград  0 - 1 Загорец  Загорец
15.10.2016 Карнобат Карнобат  3 - 1 Верея II  Верея II
15.10.2016 Елхово Елхово  2 - 1 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
15.10.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 6 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
15.10.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  4 - 3 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
15.10.2016 Любимец Любимец  1 - 4 Раковски  Раковски
10
Дата Мачове
08.10.2016 Асеновец Асеновец  1 - 1 Любимец  Любимец
09.10.2016 Раковски Раковски  4 - 1 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
09.10.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  1 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
08.10.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  7 - 0 Елхово  Елхово
08.10.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  2 - 1 Карнобат  Карнобат
08.10.2016 Загорец Загорец  5 - 1 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
08.10.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   4 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
08.10.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 2 Розова долина  Розова долина
09.10.2016 Верея II Верея II  3 - 2 Свиленград  Свиленград
9
Дата Мачове
01.10.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  0 - 0 Асеновец  Асеновец
01.10.2016 Розова долина Розова долина  3 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
01.10.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 3 Загорец  Загорец
01.10.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   3 - 0 Верея II  Верея II
01.10.2016 Свиленград Свиленград  2 - 0 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
01.10.2016 Карнобат Карнобат  2 - 1 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
01.10.2016 Елхово Елхово  2 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
01.10.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 3 Раковски  Раковски
01.10.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  1 - 1 Любимец  Любимец
8
Дата Мачове
20.09.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  0 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
24.09.2016 Асеновец Асеновец  2 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
24.09.2016 Любимец Любимец  1 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
24.09.2016 Раковски Раковски  4 - 2 Елхово  Елхово
24.09.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  2 - 1 Карнобат  Карнобат
24.09.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  4 - 1 Свиленград  Свиленград
24.09.2016 Загорец Загорец  1 - 0 Розова долина  Розова долина
24.09.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   3 - 2 Арда (Кж)  Арда (Кж)
25.09.2016 Верея II Верея II  3 - 1 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
7
Дата Мачове
17.09.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   2 - 1 Асеновец  Асеновец
17.09.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  0 - 1 Загорец  Загорец
17.09.2016 Розова долина Розова долина  3 - 2 Верея II  Верея II
17.09.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 5 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
17.09.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
17.09.2016 Свиленград Свиленград  2 - 6 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
17.09.2016 Карнобат Карнобат  7 - 2 Раковски  Раковски
17.09.2016 Елхово Елхово  0 - 2 Любимец  Любимец
17.09.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  2 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
6
Дата Мачове
10.09.2016 Асеновец Асеновец  4 - 1 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
10.09.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  2 - 2 Елхово  Елхово
10.09.2016 Любимец Любимец  1 - 1 Карнобат  Карнобат
10.09.2016 Раковски Раковски  1 - 1 Свиленград  Свиленград
10.09.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  3 - 3 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
10.09.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  2 - 0 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
10.09.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 2 Розова долина  Розова долина
10.09.2016 Загорец Загорец  1 - 1 Димитровград 1947   Димитровград 1947
11.09.2016 Верея II Верея II  4 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
5
Дата Мачове
03.09.2016 Загорец Загорец  1 - 1 Асеновец  Асеновец
04.09.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 1 Верея II  Верея II
03.09.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
03.09.2016 Розова долина Розова долина  1 - 0 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
03.09.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  3 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
03.09.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   3 - 4 Раковски  Раковски
03.09.2016 Свиленград Свиленград  2 - 1 Любимец  Любимец
03.09.2016 Карнобат Карнобат  3 - 1 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
03.09.2016 Елхово Елхово  4 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
4
Дата Мачове
31.08.2016 Асеновец Асеновец  3 - 2 Елхово  Елхово
31.08.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 3 Карнобат  Карнобат
31.08.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  1 - 2 Свиленград  Свиленград
31.08.2016 Любимец Любимец  2 - 6 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
21.09.2016 Раковски Раковски  1 - 2 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
12.10.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  2 - 1 Розова долина  Розова долина
14.09.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  7 - 1 Арда (Кж)  Арда (Кж)
31.08.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
31.08.2016 Верея II Верея II  0 - 1 Загорец  Загорец
3
Дата Мачове
27.08.2016 Верея II Верея II  1 - 0 Асеновец  Асеновец
27.08.2016 Загорец Загорец  3 - 2 Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
27.08.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
27.08.2016 Розова долина Розова долина  2 - 0 Раковски  Раковски
27.08.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  6 - 1 Любимец  Любимец
27.08.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   0 - 1 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
27.08.2016 Свиленград Свиленград  2 - 0 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
27.08.2016 Карнобат Карнобат  4 - 1 Елхово  Елхово
28.08.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   0 - 3 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
2
Дата Мачове
19.08.2016 Асеновец Асеновец  1 - 2 Карнобат  Карнобат
20.08.2016 Елхово Елхово  0 - 2 Свиленград  Свиленград
20.08.2016 Миньор (Раднево) Миньор (Раднево)  0 - 0 Атлетик (Куклен)   Атлетик (Куклен)
20.08.2016 Ураган (Бояджик) Ураган (Бояджик)  5 - 3 Гигант (Съединение)  Гигант (Съединение)
21.08.2016 Любимец Любимец  0 - 4 Розова долина  Розова долина
20.08.2016 Раковски Раковски  3 - 0 Арда (Кж)  Арда (Кж)
20.08.2016 Евроколеж (Пловдив) Евроколеж (Пловдив)  0 - 0 Димитровград 1947   Димитровград 1947
20.08.2016 ФК Марица Пловдив ФК Марица Пловдив  1 - 0 Загорец  Загорец
20.08.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  4 - 4 Верея II  Верея II
1
Дата Мачове
13.08.2016 Борислав (Първомай) Борислав (Първомай)  1 - 0 Асеновец  Асеновец
13.08.2016 Загорец Загорец  1 - 1 Евроколеж (Пловдив)  Евроколеж (Пловдив)
13.08.2016 Димитровград 1947 Димитровград 1947   1 - 2 Раковски  Раковски
13.08.2016 Розова долина Розова долина  2 - 0 Ураган (Бояджик)  Ураган (Бояджик)
13.08.2016 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  1 - 2 Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
13.08.2016 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   2 - 0 Елхово  Елхово
13.08.2016 Свиленград Свиленград  0 - 2 Карнобат  Карнобат
14.08.2016 Верея II Верея II  3 - 2 ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
24.08.2016 Арда (Кж) Арда (Кж)  2 - 1 Любимец  Любимец
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK