Notice: Undefined index: image in /home/tshirt24/foot24/application/modules/default/views/scripts/layout.phtml on line 23

Югозападна "В" група

  • Германея
  • Сливнишки герой
  • Миньор
  • Беласица
  • Вихрен (Сандански)
  • Пирин Гоце Делчев
  • Рилски спортист
  • Ботев (Ихтиман)
  • Марек1915 - Дупница
  • Пирин (Разлог)
  • Свобода (Пещера)
  • Хебър (Пз)
  • Чавдар (Етр)
  • Септември (Сим)
  • ФК Балкан (Ботевград)
  • ЦСКА 1948
  • Елин Пелин - Елин Пелин
  • ФК Банско
Резултати Югозападна "В" група 2017/2018
17
Дата Мачове
25.11.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
25.11.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 1 ФК Банско  ФК Банско
25.11.2017 Миньор Миньор  2 - 3 Сливнишки герой  Сливнишки герой
25.11.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
25.11.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
25.11.2017 Германея Германея  0 - 2 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
25.11.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  3 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
25.11.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 1 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
25.11.2017 Беласица Беласица  1 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
16
Дата Мачове
18.11.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Беласица  Беласица
18.11.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  3 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
19.11.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  6 - 0 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
18.11.2017 Рилски спортист Рилски спортист  5 - 1 Германея  Германея
18.11.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
18.11.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
18.11.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 0 Миньор  Миньор
18.11.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 3 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
18.11.2017 ФК Банско ФК Банско  6 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
15
Дата Мачове
11.11.2017 ФК Банско ФК Банско  2 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
11.11.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11.11.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
11.11.2017 Миньор Миньор  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
11.11.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  3 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
11.11.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
11.11.2017 Германея Германея  1 - 4 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
11.11.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  1 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
11.11.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 0 Беласица  Беласица
14
Дата Мачове
04.11.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
04.11.2017 Беласица Беласица  1 - 0 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
04.11.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  2 - 1 Германея  Германея
05.11.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
04.11.2017 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
04.11.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 0 Миньор  Миньор
04.11.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
04.11.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
04.11.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 1 ФК Банско  ФК Банско
13
Дата Мачове
28.10.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  6 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
28.10.2017 ФК Банско ФК Банско  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
28.10.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
28.10.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  4 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
28.10.2017 Миньор Миньор  3 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
28.10.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  0 - 3 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
28.10.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 2 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
28.10.2017 Германея Германея  2 - 0 Беласица  Беласица
28.10.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
12
Дата Мачове
21.10.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 1 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
21.10.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 Германея  Германея
21.10.2017 Беласица Беласица  1 - 3 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
21.10.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  2 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
22.10.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 1 Миньор  Миньор
21.10.2017 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
21.10.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
21.10.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 ФК Банско  ФК Банско
21.10.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11
Дата Мачове
14.10.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
14.10.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
14.10.2017 ФК Банско ФК Банско  0 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
14.10.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
14.10.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  0 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
14.10.2017 Миньор Миньор  2 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
14.10.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  2 - 0 Беласица  Беласица
14.10.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
14.10.2017 Германея Германея  2 - 1 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
10
Дата Мачове
08.10.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 0 Германея  Германея
08.10.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  1 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
08.10.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  3 - 0 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
08.10.2017 Беласица Беласица  2 - 2 Миньор  Миньор
08.10.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
08.10.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  4 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
08.10.2017 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 1 ФК Банско  ФК Банско
08.10.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
08.10.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
9
Дата Мачове
30.09.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  5 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
30.09.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
30.09.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
30.09.2017 ФК Банско ФК Банско  0 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
30.09.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  6 - 2 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
30.09.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 0 Беласица  Беласица
30.09.2017 Миньор Миньор  2 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
30.09.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  3 - 3 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
30.09.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Германея  Германея
8
Дата Мачове
27.09.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
27.09.2017 Германея Германея  0 - 5 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
27.09.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  1 - 0 Миньор  Миньор
27.09.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
27.09.2017 Беласица Беласица  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
27.09.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 1 ФК Банско  ФК Банско
27.09.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
27.09.2017 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
27.09.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 2 Септември (Сим)  Септември (Сим)
7
Дата Мачове
23.09.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
23.09.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
23.09.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 2 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
23.09.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
23.09.2017 ФК Банско ФК Банско  3 - 2 Беласица  Беласица
23.09.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
23.09.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  5 - 0 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
23.09.2017 Миньор Миньор  2 - 0 Германея  Германея
23.09.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  0 - 4 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
6
Дата Мачове
16.09.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 4 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
16.09.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Миньор  Миньор
16.09.2017 Германея Германея  0 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
16.09.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  2 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
16.09.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 0 ФК Банско  ФК Банско
16.09.2017 Беласица Беласица  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
16.09.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
16.09.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
16.09.2017 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
5
Дата Мачове
09.09.2017 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
09.09.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 3 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
09.09.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 1 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
09.09.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 1 Беласица  Беласица
09.09.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 3 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
09.09.2017 ФК Банско ФК Банско  3 - 1 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
09.09.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 2 Германея  Германея
09.09.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
09.09.2017 Миньор Миньор  1 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
4
Дата Мачове
02.09.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Миньор  Миньор
02.09.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  2 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
02.09.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
02.09.2017 Германея Германея  1 - 3 ФК Банско  ФК Банско
02.09.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  3 - 5 Сливнишки герой  Сливнишки герой
02.09.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  4 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
02.09.2017 Беласица Беласица  0 - 4 Септември (Сим)  Септември (Сим)
02.09.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  2 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
02.09.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  3 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
3
Дата Мачове
26.08.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  5 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
26.08.2017 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 2 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
26.08.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 1 Беласица  Беласица
26.08.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
26.08.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 2 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
26.08.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Германея  Германея
26.08.2017 ФК Банско ФК Банско  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
26.08.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  4 - 3 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
26.08.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 0 Миньор  Миньор
2
Дата Мачове
19.08.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
19.08.2017 Миньор Миньор  2 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
19.08.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  0 - 2 ФК Банско  ФК Банско
19.08.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
19.08.2017 Германея Германея  1 - 5 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
19.08.2017 Елин Пелин - Елин Пелин Елин Пелин - Елин Пелин  1 - 2 Септември (Сим)  Септември (Сим)
19.08.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  5 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
19.08.2017 Беласица Беласица  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
19.08.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 3 ЦСКА 1948  ЦСКА 1948
1
Дата Мачове
12.08.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
12.08.2017 ЦСКА 1948 ЦСКА 1948  1 - 1 Беласица  Беласица
12.08.2017 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
12.08.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 1 Елин Пелин - Елин Пелин  Елин Пелин - Елин Пелин
12.08.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  4 - 0 Германея  Германея
12.08.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
12.08.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  0 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
12.08.2017 ФК Банско ФК Банско  0 - 1 Миньор  Миньор
13.08.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK