Югозападна "В" група

  • Германея
  • Струмска слава
  • Велбъжд 1919 (Кюстендил)
  • Чепинец
  • Сливнишки герой
  • Миньор
  • Беласица
  • Вихрен (Сандански)
  • Пирин Гоце Делчев
  • Рилски спортист
  • Ботев (Ихтиман)
  • Марек1915 - Дупница
  • Пирин (Разлог)
  • Свобода (Пещера)
  • Хебър (Пз)
  • Чавдар (Етр)
  • Септември (Сим)
  • ФК Балкан (Ботевград)
Резултати Югозападна "В" група 2016/2017
22
Дата Мачове
22.03.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
22.03.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
22.03.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
22.03.2017 Миньор Миньор  2 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
22.03.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
22.03.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 3 Чепинец  Чепинец
22.03.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  1 - 3 Струмска слава  Струмска слава
22.03.2017 Беласица Беласица  1 - 1 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
22.03.2017 Германея Германея  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
21
Дата Мачове
18.03.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
18.03.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  3 - 1 Германея  Германея
18.03.2017 Струмска слава Струмска слава  2 - 2 Беласица  Беласица
18.03.2017 Чепинец Чепинец  - Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
18.03.2017 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
18.03.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  0 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
18.03.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  5 - 1 Миньор  Миньор
18.03.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
29.03.2017 Рилски спортист Рилски спортист  - Септември (Сим)  Септември (Сим)
20
Дата Мачове
11.03.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  0 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
11.03.2017 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
11.03.2017 Миньор Миньор  3 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
11.03.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11.03.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  2 - 3 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
29.03.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  - Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
11.03.2017 Беласица Беласица  5 - 2 Чепинец  Чепинец
11.03.2017 Германея Германея  0 - 1 Струмска слава  Струмска слава
11.03.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  3 - 1 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
19
Дата Мачове
04.03.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  2 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
04.03.2017 Струмска слава Струмска слава  0 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
04.03.2017 Чепинец Чепинец  1 - 0 Германея  Германея
04.03.2017 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  2 - 2 Беласица  Беласица
04.03.2017 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 0 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
04.03.2017 Сливнишки герой Сливнишки герой  4 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
04.03.2017 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
04.03.2017 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 1 Миньор  Миньор
04.03.2017 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
18
Дата Мачове
25.02.2017 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
25.02.2017 Миньор Миньор  1 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
25.02.2017 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
25.02.2017 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
25.02.2017 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  2 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
25.02.2017 Беласица Беласица  1 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
25.02.2017 Германея Германея  1 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
25.02.2017 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 0 Чепинец  Чепинец
25.02.2017 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  0 - 4 Струмска слава  Струмска слава
17
Дата Мачове
27.11.2016 Струмска слава Струмска слава  3 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
27.11.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  2 - 0 Чепинец  Чепинец
27.11.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
27.11.2016 Германея Германея  4 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
27.11.2016 Беласица Беласица  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
27.11.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  4 - 2 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
27.11.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
27.11.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
27.11.2016 Миньор Миньор  3 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
16
Дата Мачове
20.11.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 0 Миньор  Миньор
20.11.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
20.11.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
20.11.2016 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
20.11.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 2 Беласица  Беласица
20.11.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 0 Германея  Германея
20.11.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
20.11.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  2 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
20.11.2016 Чепинец Чепинец  1 - 7 Струмска слава  Струмска слава
15
Дата Мачове
09.11.2016 Чепинец Чепинец  0 - 8 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
09.11.2016 Струмска слава Струмска слава  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
09.11.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  3 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
23.11.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  4 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
09.11.2016 Германея Германея  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
30.11.2016 Беласица Беласица  1 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
09.11.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  2 - 0 Септември (Сим)  Септември (Сим)
09.11.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
09.11.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Миньор  Миньор
14
Дата Мачове
02.11.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
02.11.2016 Миньор Миньор  3 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
02.11.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 3 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
03.11.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 Беласица  Беласица
02.11.2016 Рилски спортист Рилски спортист  3 - 2 Германея  Германея
02.11.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 2 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
02.11.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  5 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
02.11.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Струмска слава  Струмска слава
02.11.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  5 - 1 Чепинец  Чепинец
13
Дата Мачове
29.10.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
30.10.2016 Чепинец Чепинец  2 - 3 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
16.11.2016 Струмска слава Струмска слава  1 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
30.10.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 6 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
30.10.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
23.11.2016 Германея Германея  0 - 2 Септември (Сим)  Септември (Сим)
23.11.2016 Беласица Беласица  1 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
23.11.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  0 - 1 Миньор  Миньор
30.10.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
12
Дата Мачове
23.10.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
23.10.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 2 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
16.11.2016 Миньор Миньор  0 - 1 Беласица  Беласица
23.10.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 1 Германея  Германея
16.11.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
23.10.2016 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
23.10.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 0 Струмска слава  Струмска слава
22.10.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  9 - 0 Чепинец  Чепинец
23.10.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
11
Дата Мачове
16.10.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
16.10.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 3 Сливнишки герой  Сливнишки герой
16.10.2016 Чепинец Чепинец  0 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
16.10.2016 Струмска слава Струмска слава  2 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
16.10.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
16.10.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
16.10.2016 Германея Германея  1 - 1 Миньор  Миньор
16.10.2016 Беласица Беласица  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
16.10.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  4 - 0 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
10
Дата Мачове
09.10.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  2 - 1 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
09.10.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 2 Беласица  Беласица
09.10.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 3 Германея  Германея
09.10.2016 Миньор Миньор  1 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
09.10.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
09.10.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  0 - 0 Струмска слава  Струмска слава
09.10.2016 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 1 Чепинец  Чепинец
09.10.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  2 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
09.10.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
9
Дата Мачове
02.10.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
02.10.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
02.10.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  3 - 4 Рилски спортист  Рилски спортист
02.10.2016 Чепинец Чепинец  1 - 3 Септември (Сим)  Септември (Сим)
02.10.2016 Струмска слава Струмска слава  1 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
02.10.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  0 - 1 Миньор  Миньор
02.10.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
02.10.2016 Германея Германея  1 - 3 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
02.10.2016 Беласица Беласица  1 - 0 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
8
Дата Мачове
25.09.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 0 Беласица  Беласица
25.09.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  1 - 1 Германея  Германея
25.09.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  4 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
22.09.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
25.09.2016 Миньор Миньор  0 - 0 Струмска слава  Струмска слава
25.09.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 0 Чепинец  Чепинец
25.09.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
25.09.2016 Рилски спортист Рилски спортист  4 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
24.09.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 2 Сливнишки герой  Сливнишки герой
7
Дата Мачове
18.09.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 3 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
18.09.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  3 - 0 Рилски спортист  Рилски спортист
18.09.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 4 Септември (Сим)  Септември (Сим)
18.09.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  3 - 1 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
18.09.2016 Чепинец Чепинец  1 - 4 Миньор  Миньор
18.09.2016 Струмска слава Струмска слава  4 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
18.09.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 3 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
18.09.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 4 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
18.09.2016 Германея Германея  0 - 1 Беласица  Беласица
6
Дата Мачове
11.09.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  1 - 1 Германея  Германея
11.09.2016 Беласица Беласица  2 - 1 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
11.09.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  3 - 1 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
11.09.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  1 - 5 Струмска слава  Струмска слава
11.09.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Чепинец  Чепинец
11.09.2016 Миньор Миньор  2 - 0 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
11.09.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  3 - 2 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
11.09.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
11.09.2016 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
5
Дата Мачове
04.09.2016 Рилски спортист Рилски спортист  1 - 0 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
04.09.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  1 - 3 Септември (Сим)  Септември (Сим)
04.09.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  1 - 0 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
04.09.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  3 - 3 Миньор  Миньор
04.09.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
04.09.2016 Чепинец Чепинец  1 - 3 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
04.09.2016 Струмска слава Струмска слава  3 - 2 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
04.09.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 1 Беласица  Беласица
04.09.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  1 - 0 Германея  Германея
4
Дата Мачове
31.08.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
31.08.2016 Германея Германея  1 - 2 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
31.08.2016 Беласица Беласица  1 - 1 Струмска слава  Струмска слава
31.08.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  6 - 2 Чепинец  Чепинец
07.09.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  3 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
31.08.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
31.08.2016 Миньор Миньор  1 - 0 Сливнишки герой  Сливнишки герой
31.08.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  2 - 0 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
31.08.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  3 - 2 Рилски спортист  Рилски спортист
3
Дата Мачове
28.08.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  1 - 1 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
28.08.2016 Рилски спортист Рилски спортист  2 - 2 Хебър (Пз)  Хебър (Пз)
28.08.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 1 Миньор  Миньор
28.08.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  5 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
28.08.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  1 - 1 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
28.08.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 0 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
28.08.2016 Чепинец Чепинец  1 - 5 Беласица  Беласица
28.08.2016 Струмска слава Струмска слава  4 - 0 Германея  Германея
28.08.2016 Свобода (Пещера) Свобода (Пещера)  1 - 0 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
2
Дата Мачове
21.08.2016 Пирин Гоце Делчев Пирин Гоце Делчев  3 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
21.08.2016 Марек1915 - Дупница Марек1915 - Дупница  0 - 3 Струмска слава  Струмска слава
21.08.2016 Германея Германея  11 - 1 Чепинец  Чепинец
21.08.2016 Беласица Беласица  3 - 1 Велбъжд 1919 (Кюстендил)  Велбъжд 1919 (Кюстендил)
21.08.2016 Чавдар (Етр) Чавдар (Етр)  1 - 1 ФК Балкан (Ботевград)  ФК Балкан (Ботевград)
21.08.2016 Ботев (Ихтиман) Ботев (Ихтиман)  0 - 1 Сливнишки герой  Сливнишки герой
21.08.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 1 Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански)
21.08.2016 Миньор Миньор  3 - 1 Рилски спортист  Рилски спортист
21.08.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 1 Септември (Сим)  Септември (Сим)
1
Дата Мачове
14.08.2016 Хебър (Пз) Хебър (Пз)  1 - 2 Пирин Гоце Делчев  Пирин Гоце Делчев
14.08.2016 Септември (Сим) Септември (Сим)  2 - 3 Миньор  Миньор
14.08.2016 Рилски спортист Рилски спортист  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
14.08.2016 Вихрен (Сандански) Вихрен (Сандански)  0 - 2 Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман)
14.08.2016 Сливнишки герой Сливнишки герой  2 - 0 Чавдар (Етр)  Чавдар (Етр)
14.08.2016 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  2 - 2 Беласица  Беласица
14.08.2016 Велбъжд 1919 (Кюстендил) Велбъжд 1919 (Кюстендил)  1 - 2 Германея  Германея
14.08.2016 Чепинец Чепинец  1 - 4 Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница
14.08.2016 Струмска слава Струмска слава  4 - 0 Свобода (Пещера)  Свобода (Пещера)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK