Вход

Квалификации за СП 2014 - Програма

Програма Квалификации за СП 2014 Зона Европа, група B

1

Дата Отбори
07.09.2012 21:00     Малта - Армения 0:1
07.09.2012 21:45     България - Италия 2:2
08.09.2012 21:15     Дания - Чехия 0:0

2

Дата Отбори
11.09.2012 21:00     България - Армения 1:0
11.09.2012 21:45     Италия - Малта 2:0

3

Дата Отбори
12.10.2012 20:00     Армения - Италия 1:3
12.10.2012 21:00     България - Дания 1:1
12.10.2012 19:00     Чехия - Малта 3:1

4

Дата Отбори
16.10.2012 21:45     Италия - Дания 3:1
16.10.2012 21:00     Чехия - България 0:0

5

Дата Отбори
22.03.2013 21:30     Чехия - Дания 0:3
22.03.2013 18:00     България - Малта 6:0

6

Дата Отбори
26.03.2013 21:45     Малта - Италия 0:2
26.03.2013 18:00     Армения - Чехия 0:3
26.03.2013 21:15     Дания - България 1:1

7

Дата Отбори
07.06.2013 19:00     Армения - Малта 0:1
07.06.2013 21:45     Чехия - Италия 0:0
11.06.2013 21:15     Дания - Армения 0:4

8

Дата Отбори
06.09.2013 21:00     Малта - Дания 1:2
06.09.2013 21:45     Италия - България 1:0
06.09.2013 19:00     Чехия - Армения 1:2

9

Дата Отбори
10.09.2013 19:00     Армения - Дания 0:1
10.09.2013 21:45     Италия - Чехия 2:1
10.09.2013 21:00     Малта - България 1:2

10

Дата Отбори
11.10.2013 21:15     Дания - Италия 2:2
11.10.2013 20:30     Малта - Чехия 1:4
11.10.2013 18:00     Армения - България 2:1

11

Дата Отбори
15.10.2013 21:15     България - Чехия 0:1
15.10.2013 21:45     Италия - Армения 2:2
15.10.2013 21:15     Дания - Малта 6:0

Последни новини

Няма новини.

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 16:00 Левски - ЦСКА приключил 0:3 "А" група 19:00 Лудогорец - Черно море предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Тунджа (Ямбол) - Гигант (Съединение) предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив) приключил 1:2
Югоизточна "В" група 14:30 ОФК Поморие - Несебър приключил 2:0 Югоизточна "В" група 14:30 Розова долина - Димитровград 1947 приключил 0:0
Югоизточна "В" група 14:30 Свиленград - ФК Стара Загора приключил 4:0 Югоизточна "В" група 14:30 Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив) предстоящ -
Югозападна "В" група 16:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Места приключил 5:1