Вход
Купа на България

приключил | 23.11.2012
Стадион: Градски стадион | Съдия: Мирослав Марков
Първенство: Купа на България | Кръг: 1/16-финали, реванши

Мастер (Бургас)

Треньор: Нено Ненов

3
1
Локомотив София

Треньор: Димитър Васев

Минута Действие Описание
78' Гол ГОООЛ! Николай Стойчев бележи за 3:1
55' Червен картон Гостите остават с човек по-малко на терена
47' Гол ГОООЛ! Емил Рачев е точен за 2:1
46' Начало на втората част!
45' Край на първата част!
26' Гол Георги Христов изравнява резултата!
17' Гол Емил Рачев открива резултата за домакините.
1' Начало на мача!

Няма данни.

Твоята прогноза

1 70%
X 10%
2 20%

Общо прогнози: 10

Прогнозирай и спечели

За да прогнозирате резултати, трябва да влезете в сайта.

Класиране Купа на България

Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Берое 25 5 5 0 0 4 3 1 0 9 8 1 0 23:7
2 Левски 16 4 4 0 0 5 1 1 3 9 5 1 3 17:10
3 Славия 14 4 2 1 1 4 2 1 1 8 4 2 2 14:6
4 Литекс 13 3 3 0 0 3 1 1 1 6 4 1 1 12:3
5 Мастер (Бургас) 12 3 3 0 0 2 1 0 1 5 4 0 1 8:3
6 Локомотив София 11 4 2 2 0 4 1 0 3 8 3 2 3 8:8
7 Банско 10 2 1 1 0 3 2 0 1 5 3 1 1 15:6
8 ЦСКА 10 3 1 0 2 3 2 1 0 6 3 1 2 9:3
9 Миньор 10 3 2 0 1 3 1 1 1 6 3 1 2 10:11
10 Черноморец 9 2 2 0 0 2 1 0 1 4 3 0 1 11:3
11 Локомотив 2012 (Мз) 9 3 2 0 1 3 1 0 2 6 3 0 3 12:14
12 Пирин Гоце Делчев 8 3 2 0 1 3 0 2 1 6 2 2 2 6:7
13 Черно море 7 2 2 0 0 2 0 1 1 4 2 1 1 3:4
14 Ботев Пловдив 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 9:5
15 Академик (Свищов) 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 5:4
16 Евроколеж (Пловдив) 6 2 1 0 1 2 1 0 1 4 2 0 2 7:12
17 Нефтохимик 5 2 1 1 0 2 0 1 1 4 1 2 1 3:3
18 Спартак (Варна) 5 3 1 1 1 2 0 1 1 5 1 2 2 7:13
19 Чавдар (Етр) 4 2 1 0 1 2 0 1 1 4 1 1 2 4:9
20 Житница (Житница) 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2:1
21 Ботев (Гълъбово) 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:1
22 Лудогорец 3 1 0 0 1 1 1 0 0 2 1 0 1 2:2
23 Етър Велико Търново 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:4
24 Спортист (Генерал Тошево) 3 2 1 0 1 0 0 0 0 2 1 0 1 2:3
25 Калиакра 3 1 1 0 0 1 0 0 1 2 1 0 1 4:5
26 Пирин (Разлог) 3 2 1 0 1 1 0 0 1 3 1 0 2 2:4
27 Момино (Момино село) 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 2 0 3:3
28 Асеновец 2 0 0 0 0 2 0 2 0 2 0 2 0 2:2
29 Раковски 2 1 0 1 0 1 0 1 0 2 0 2 0 4:4
30 Кричим (Кричим) 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
31 Места 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3:3
32 Несебър 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2:2
33 Свиленград 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1:1
34 Брестник 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0 3:3
35 Ботев Враца 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 1:2
36 Монтана 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:3
37 Димитровград 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
38 Струмска слава 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 0:2
39 Локомотив Пловдив 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 0:2
40 Олимпик (Бургас) 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2 0 1 1 2:4
41 Силистра 2009 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:4
42 Любимец 1 1 0 1 0 1 0 0 1 2 0 1 1 2:5
43 Спартак (Плевен) 1 1 0 0 1 2 0 1 1 3 0 1 2 3:12
44 Септември (Сим) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
45 Чернозем 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 2:3
46 Атлетик (Кулен) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
47 Добруджа 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:1
48 Шумен 2010 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:2
49 Верея (Стара Загора) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:2
50 Созопол 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
51 Партизан (Червен бряг) 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 1:3
52 Светкавица 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0:2
53 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0:3
54 Сливен 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1:5
55 Видима 0 1 0 0 1 1 0 0 1 2 0 0 2 2:8

Домакин Купа на България

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Берое 15 5 5 0 0 13:4
2 Левски 12 4 4 0 0 11:1
3 Литекс 9 3 3 0 0 11:2
4 Мастер (Бургас) 9 3 3 0 0 7:1
5 Локомотив София 8 4 2 2 0 5:1
6 Славия 7 4 2 1 1 6:1
7 Черноморец 6 2 2 0 0 6:0
8 Локомотив 2012 (Мз) 6 3 2 0 1 8:5
9 Черно море 6 2 2 0 0 3:0
10 Пирин Гоце Делчев 6 3 2 0 1 5:5
11 Миньор 6 3 2 0 1 6:7
12 Банско 4 2 1 1 0 7:2
13 Нефтохимик 4 2 1 1 0 2:1
14 Спартак (Варна) 4 3 1 1 1 4:4
15 Ботев Пловдив 3 2 1 0 1 6:2
16 ЦСКА 3 3 1 0 2 5:2
17 Калиакра 3 1 1 0 0 4:1
18 Пирин (Разлог) 3 2 1 0 1 2:1
19 Етър Велико Търново 3 1 1 0 0 3:2
20 Житница (Житница) 3 1 1 0 0 2:1
21 Чавдар (Етр) 3 2 1 0 1 3:3
22 Евроколеж (Пловдив) 3 2 1 0 1 3:4
23 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 2:3
24 Спортист (Генерал Тошево) 3 2 1 0 1 2:3
25 Момино (Момино село) 2 2 0 2 0 3:3
26 Свиленград 1 1 0 1 0 1:1
27 Струмска слава 1 1 0 1 0 0:0
28 Любимец 1 1 0 1 0 2:2
29 Монтана 1 1 0 1 0 0:0
30 Кричим (Кричим) 1 1 0 1 0 2:2
31 Силистра 2009 1 1 0 1 0 1:1
32 Несебър 1 1 0 1 0 2:2
33 Раковски 1 1 0 1 0 2:2
34 Места 1 1 0 1 0 3:3
35 Локомотив Пловдив 1 1 0 1 0 0:0
36 Ботев Враца 1 1 0 1 0 1:1
37 Димитровград 0 0 0 0 0 0:0
38 Асеновец 0 0 0 0 0 0:0
39 Созопол 0 0 0 0 0 0:0
40 Олимпик (Бургас) 0 0 0 0 0 0:0
41 Атлетик (Кулен) 0 0 0 0 0 0:0
42 Септември (Сим) 0 0 0 0 0 0:0
43 Партизан (Червен бряг) 0 0 0 0 0 0:0
44 Шумен 2010 0 0 0 0 0 0:0
45 Светкавица 0 0 0 0 0 0:0
46 Добруджа 0 0 0 0 0 0:0
47 Брестник 0 0 0 0 0 0:0
48 Чернозем 0 1 0 0 1 2:3
49 Ботев (Гълъбово) 0 1 0 0 1 0:1
50 Лудогорец 0 1 0 0 1 1:2
51 Видима 0 1 0 0 1 1:2
52 Верея (Стара Загора) 0 1 0 0 1 0:2
53 Чавдар (Троян) 0 1 0 0 1 0:3
54 Сливен 0 1 0 0 1 1:5
55 Спартак (Плевен) 0 1 0 0 1 0:4

Гост Купа на България

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Берое 10 4 3 1 0 10:3
2 ЦСКА 7 3 2 1 0 4:1
3 Славия 7 4 2 1 1 8:5
4 Банско 6 3 2 0 1 8:4
5 Миньор 4 3 1 1 1 4:4
6 Литекс 4 3 1 1 1 1:1
7 Левски 4 5 1 1 3 6:9
8 Ботев (Гълъбово) 3 1 1 0 0 2:0
9 Академик (Свищов) 3 2 1 0 1 3:1
10 Черноморец 3 2 1 0 1 5:3
11 Лудогорец 3 1 1 0 0 1:0
12 Ботев Пловдив 3 2 1 0 1 3:3
13 Мастер (Бургас) 3 2 1 0 1 1:2
14 Локомотив София 3 4 1 0 3 3:7
15 Евроколеж (Пловдив) 3 2 1 0 1 4:8
16 Локомотив 2012 (Мз) 3 3 1 0 2 4:9
17 Асеновец 2 2 0 2 0 2:2
18 Пирин Гоце Делчев 2 3 0 2 1 1:2
19 Брестник 1 1 0 1 0 3:3
20 Раковски 1 1 0 1 0 2:2
21 Нефтохимик 1 2 0 1 1 1:2
22 Олимпик (Бургас) 1 2 0 1 1 2:4
23 Димитровград 1 2 0 1 1 2:4
24 Черно море 1 2 0 1 1 0:4
25 Чавдар (Етр) 1 2 0 1 1 1:6
26 Спартак (Плевен) 1 2 0 1 1 3:8
27 Спартак (Варна) 1 2 0 1 1 3:9
28 Чавдар (Троян) 0 0 0 0 0 0:0
29 Верея (Стара Загора) 0 0 0 0 0 0:0
30 Момино (Момино село) 0 0 0 0 0 0:0
31 Чернозем 0 0 0 0 0 0:0
32 Свиленград 0 0 0 0 0 0:0
33 Спортист (Генерал Тошево) 0 0 0 0 0 0:0
34 Несебър 0 0 0 0 0 0:0
35 Сливен 0 0 0 0 0 0:0
36 Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0 0:0
37 Житница (Житница) 0 0 0 0 0 0:0
38 Места 0 0 0 0 0 0:0
39 Ботев Враца 0 1 0 0 1 0:1
40 Шумен 2010 0 1 0 0 1 1:2
41 Септември (Сим) 0 1 0 0 1 0:1
42 Монтана 0 1 0 0 1 2:3
43 Добруджа 0 1 0 0 1 0:1
44 Етър Велико Търново 0 1 0 0 1 1:2
45 Атлетик (Кулен) 0 1 0 0 1 1:2
46 Созопол 0 1 0 0 1 0:2
47 Струмска слава 0 1 0 0 1 0:2
48 Светкавица 0 1 0 0 1 0:2
49 Силистра 2009 0 1 0 0 1 1:3
50 Локомотив Пловдив 0 1 0 0 1 0:2
51 Партизан (Червен бряг) 0 1 0 0 1 1:3
52 Любимец 0 1 0 0 1 0:3
53 Пирин (Разлог) 0 1 0 0 1 0:3
54 Калиакра 0 1 0 0 1 0:4
55 Видима 0 1 0 0 1 1:6
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ

Няма мачове на живо.