Вход

Септември (Сим)

Основан: 1942
Стадион: СИ - Септември
Капацитет: 8000
Предишен мач: 24.09.2014
Купа на България
Септември (Сим) - Хасково 2009 1:3
Първенства
Западна "Б" група
Купа на България
Контроли

16.03.2014 23:26

Септември (Симитли) с минимална победа над Струмска слава (ВИДЕО)

Септември (Симитли) записа минимална победа над Струмска слава (Радомир) и се върна на второто място във временното класиране на Югозападната „В” група.

 

Илиан Христов донесе победата на домакините с попадение в 60-ата минута. В 78-ата минута Мартин Тошев изпусна дузпа.

 

В 72-ата минута гостите имаха шанс да изравнят, но ударът на Недков стрещна гредата.

 

Състав Септември (Симитли): Станислав Карадалиев, Ибраим Стамболиев, Костадин Кацимерски, Велизар Попвасилев, Антон Тодоров, Мартин Иванов, Иван Балтов, Анатоли Лулейски (89 – Здравко Карадачки), Илиан Христов, Мартин Тошев (87 – Смилен Златанов), Даниел Дюлгеров (69 – Лъчезар Геров).

 

Състав Струмска слава (Радомир): Илиян Георгиев, Ерик Иванов, Браян Иванов, Евгени Зюмбулев, Димитър Петков, Георги Иванов, Стойчо Недков, Ивайло Самарджиев, Тодор Зюмбулев (68 – Екундайо Джайеоба), Виктор Матеев, Петър Станев.

 

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 14:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград предстоящ - "Б" група 14:30 Септември-Симитли (Симитли) - Локомотив 2012 (Мз) предстоящ -
"Б" група 14:30 Добруджа - Раковски предстоящ - "Б" група 16:30 Верея (Стара Загора) - Созопол предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Асеновец - ФК Марица Пловдив предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Конелиано (Герман) - Пирин Гоце Делчев предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Чепинец предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Струмска слава предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Витоша Бистрица предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Провадия - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Белица - Бенковски (Бяла) предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Септември 98 (Тервел) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Шумен 1929 - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Калиакра предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Тича (Долни Чифлик) предстоящ -