Интер Аталанта Болоня Каляри

Аталанта поряза Интер в последната минута, Болоня с важен успех (ВИДЕО)

Интер записа нова домакинска издънка с 1:2 от Аталанта в мач от 29-ия кръг в Серия "А". През миналия сезон "бергамаските" записаха победа срещу Интер с 4:3.

Джакомо Бонавентура откри резултата в 35-ата минута, след асистенция на Макси Моралес. Минута по-късно домакините изравниха. Мауро Икарди се възползва от подаване на Фреди Гуарин.

Аталанта си тръгна с победата в последната минута, когато Франко Бриенца асистира на Джакомо Бонавентура.

"Нерадзурите" са пети с 47 точки, докато Аталанта е на осмо място с 40 пункта.

В друг двубой от кръга Болоня записа минимална победа с 1:0 над Каляри. Единственото попадение в срещата бе дело на Лазарос Критодолопулос в 78-ата минута от дузпа.

Тази победа е жизненоважна за Болоня, тъй като отборът събира 26 точки, с които се намират на две точки от зоната на изпадащите. Каляри е на 16-о място с 29 пункта.