Трявна Ера (Севлиево) Янтра 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)

ОФГ Габрово резултати и класиране

18

Дата Мачове
18.04.2015 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 2 - 1 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
18.04.2015 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 4 - 6 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
18.04.2015 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 5 - 1 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
18.04.2015 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 2 - 4 Трявна Трявна
18.04.2015 Видима (Душево) Видима (Душево) 1 - 4 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
18.04.2015 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	7 - 1 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)

17

Дата Мачове
11.04.2015 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	3 - 9 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
11.04.2015 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 9 - 2 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
11.04.2015 Трявна Трявна 22 - 0 Видима (Душево) Видима (Душево)
11.04.2015 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		0 - 2 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
11.04.2015 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 0 - 3 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
11.04.2015 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 3 - 0 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)

16

Дата Мачове
03.04.2015 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 10 - 1 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
03.04.2015 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 3 - 0 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
03.04.2015 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 1 - 4 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
03.04.2015 Видима (Душево) Видима (Душево) 5 - 3 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
03.04.2015 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	2 - 5 Трявна Трявна
03.04.2015 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	2 - 2 Академик (Габрово) Академик (Габрово)

15

Дата Мачове
28.03.2015 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 0 - 1 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
28.03.2015 Трявна Трявна 11 - 1 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)
28.03.2015 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		1 - 7 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
28.03.2015 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 3 - 0 Видима (Душево) Видима (Душево)
28.03.2015 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 3 - 2 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
28.03.2015 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 1 - 1 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)

14

Дата Мачове
21.03.2015 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 6 - 0 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
21.03.2015 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 2 - 3 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
21.03.2015 Видима (Душево) Видима (Душево) 0 - 7 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
21.03.2015 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	5 - 2 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
21.03.2015 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	9 - 0 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
21.03.2015 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 0 - 0 Трявна Трявна

13

Дата Мачове
14.03.2015 Трявна Трявна 2 - 0 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
14.03.2015 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		0 - 6 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
14.03.2015 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 3 - 2 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)
14.03.2015 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 6 - 0 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
14.03.2015 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 5 - 0 Видима (Душево) Видима (Душево)
14.03.2015 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 2 - 2 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)

12

Дата Мачове
07.03.2015 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 6 - 1 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
07.03.2015 Видима (Душево) Видима (Душево) 0 - 9 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
07.03.2015 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	0 - 5 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
07.03.2015 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	2 - 4 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
07.03.2015 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 3 - 2 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
07.03.2015 Трявна Трявна 16 - 0 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)

11

Дата Мачове
01.11.2014 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 13 - 1 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
01.11.2014 Трявна Трявна 7 - 1 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
01.11.2014 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 1 - 1 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
01.11.2014 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	1 - 4 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
01.11.2014 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	1 - 2 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
01.11.2014 Видима (Душево) Видима (Душево) 1 - 7 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)

10

Дата Мачове
25.10.2014 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 10 - 0 Видима (Душево) Видима (Душево)
25.10.2014 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 14 - 2 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
25.10.2014 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 7 - 2 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)
25.10.2014 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 3 - 1 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
25.10.2014 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 0 - 6 Трявна Трявна
25.10.2014 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 1 - 0 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)

9

Дата Мачове
18.10.2014 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 0 - 11 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
18.10.2014 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		1 - 2 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)
18.10.2014 Трявна Трявна 1 - 0 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
18.10.2014 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 2 - 1 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
18.10.2014 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	1 - 3 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
18.10.2014 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	- Видима (Душево) Видима (Душево)

8

Дата Мачове
18.10.2014 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 5 - 0 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
18.10.2014 Видима (Душево) Видима (Душево) 3 - 6 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)
18.10.2014 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 1 - 4 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
18.10.2014 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 0 - 8 Трявна Трявна
18.10.2014 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 7 - 1 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
18.10.2014 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 8 - 0 Локомотив (Др) Локомотив (Др)

7

Дата Мачове
11.10.2014 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 0 - 7 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
11.10.2014 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 2 - 4 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник)
11.10.2014 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		2 - 10 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
11.10.2014 Трявна Трявна 1 - 0 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
11.10.2014 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 3 - 0 Видима (Душево) Видима (Душево)
11.10.2014 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	8 - 0 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)

6

Дата Мачове
04.10.2014 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 4 - 1 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)
04.10.2014 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	0 - 8 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
04.10.2014 Видима (Душево) Видима (Душево) 0 - 9 Трявна Трявна
04.10.2014 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 8 - 2 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
04.10.2014 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово) 8 - 1 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
04.10.2014 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 3 - 2 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово)

5

Дата Мачове
27.09.2014 Дан Колов (Сенник) Дан Колов (Сенник) 1 - 5 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево)
27.09.2014 Чардафон 1919 (Габрово) Чардафон 1919 (Габрово) 3 - 1 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)
27.09.2014 Локомотив (Др) Локомотив (Др) 4 - 1 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна)
27.09.2014 Стрела 2006 (Шумата) Стрела 2006 (Шумата)		1 - 1 Видима (Душево) Видима (Душево)
27.09.2014 Трявна Трявна 15 - 1 Юнак 2006 (Кормянско)	Юнак 2006 (Кормянско)
27.09.2014 Академик (Габрово) Академик (Габрово) 3 - 2 Вихър 1962 (Ряховците)	Вихър 1962 (Ряховците)

4

Дата Мачове
20.09.2014 Eра (Севлиево) Eра (Севлиево) 6 - 1 Академик (Габрово) Академик (Габрово)
20.09.2014 Вихър 1962 (Ряховците) Вихър 1962 (Ряховците)	0 - 2 Трявна Трявна
20.09.2014 Юнак 2006 (Кормянско) Юнак 2006 (Кормянско)	2 - 1 Стрела 2006 (Шумата)		Стрела 2006 (Шумата)
20.09.2014 Видима (Душево) Видима (Душево) 1 - 12 Локомотив (Др) Локомотив (Др)
20.09.2014 Ангел Кънчев (Трявна) Ангел Кънчев (Трявна) 0 - 0 Чардафон 1919 (Габрово) Г-н Аматьорски футбол

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK