Трявна Янтра Габрово

Трявна се завърна с класика срещу Янтра в Северозападната В група

Трявна победи Янтра Габрово с 3:0 в двубой от 1-ия кръг на Северозападната В група. Домакините, чийто наставник е Димитър Тодоров, надиграха тотално габровския си съперник и заслужено се поздравиха с победата.
В 18-ата минута груба грешка в защитата на Янтра бе наказана. Васил Андреев овладя топката, проби на скорост и пусна към Венци Трифонов, който на празна врата откри.
Този резултат се запази до почивката, а през втората част Трявна подпечата победата си. Симеон Иванов влезе в наказателното поле и с диагонален удар покачи на 2:0. В 80-ата минута Васил Андреев оформи крайното 3:0.