Елхово

Елхово започна с 10:0

ОФК Елхово стартира с убедителна победа участието си в шампионата на А областна футболна група – Ямбол. В двубой от 1 кръг ОФК Елхово победи като домакин тук в Елхово гостуващия състав от град Болярово с резултат 10:0.

За ОФК Елхово стартираха: вратар Христо Пеев и пред него Радослав Стоянов, Данаил Попов, Валери Гаванозов, Георги Челебиев, Красимир Ламбов (капитан), Димитър Тодоров, Пламен Христов, Пламен Топалов, Николай Танев и Калоян Ангелов.

На полувремето ОФК Елхово водеше с резултат 5:0 с голове отбелязани от Пламен Христов и Пламен Топалов по две точни попадения и Димитър Тодоров с едно, коментира http://www.elhovo.news/. След почивката наставникът Димитър Иванов направи няколко промени. Въпреки това Боляровци не промениха по никакъв начин ситуацията на терена, което логично допринесе нови пет попадения до края на срещата за крайното 10:0 в полза на ОФК Елхово.

Сред голмайсторите след почивката се разписаха Пламен Христов, Николай Танев и влезлите през второто полувреме Димитър Баев, Георги Янчев и Георги Димов. Прави впечатление добрата игра на момчетата от Елхово, които не случайно не допуснаха загуба през подготовката това лято. Следващата седмица – 19 септември ОФК Елхово ще гостува на Безмер. Срещата ще се играе в село Безмер от 17:00 часа.