Етър Велико Търново Трявна

Етър без проблеми срещу Трявна за седма поредна победа

Отборът на Етър се наложи с 2:0 над Трявна в двубой от 7-ия кръг на Северозападната В група. "Виолетовите" надиграха своя съперник и заслужено се поздравиха с победата.
В 31-ата минута Илко Трифонов напредна отдясно и центрира. Джихат Кямил отблизо не сгреши – 1:0. Това е шестото попадение  през сезона на Кямил, който е най-резултатният играч на Етър до момента.

Минута след подновяването на играта, след атака отляво топката попада у Добри Петров, който изведе Альоша Илиев пред вратата. За Илиев остана най-лесното и той удвои резултата.
Етър е с пълен актив от 21 точки и дели първото място с Ботев Враца и Академик Свищов.

7 кръг

Дата Мачове
20.09.2015 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  1 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
20.09.2015 Етър Велико Търново Етър Велико Търново  2 - 0 Трявна  Трявна
20.09.2015 Ботев Враца Ботев Враца  5 - 1 Севлиево   Севлиево
20.09.2015 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 3 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
20.09.2015 Ботев (Козлодуй) Ботев (Козлодуй)  1 - 0 Гигант (Белене)  Гигант (Белене)
20.09.2015 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  6 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
20.09.2015 Павликени Павликени  4 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
20.09.2015 Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)  1 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)