Трявна

Димитър Тодоров: Късметът ни спаси да не ни вкарат повече

Наставникът на Трявна Димитър Тодоров коментира загубата на своя отбор от лидера Ботев Враца с 1:0.

„Разделям мача на две половини – преди почивката моите футболисти бяха толкова стъписани и сковани, че само късметът ни спаси да не ни вкарате повече от един гол. Много рядко си изпускам нервите, но на почивката трябваше да повиша тон в съблекалнята. Казах им да излязат и да играят както могат, защото никой няма да ги обеси, ако загубят от лидера – все пак Ботев /Враца/ е по-класният отбор. Радвам се, че успяхме да се мобилизираме и да покажем какво можем. Имахме и две положения, които ако бяхме вкарали, нещата щяха да отидат в друга посока. Да, може да е нелогично, защото домакините имаха много положения за гол, но реализираха само едно”, коментира Тодоров.