Локомотив (ГО) Левски 2007 (Левски)

Локо (ГО) и Левски (Левски) не се победиха в контрола

Локо (ГО) направи 2:2 като гост в контрола с Левски от град Левеки. В началото на мача отборът на Иван Колев имаше превес, но допусна два бързи гола. В 12-ата минута Ивайло Иванов се разписа след грешка на вратаря Кунчев и защитата пред него. Малко след това отново Иванов се разписа, останал сам срещу Кунчев. След половин час игра Тихомир Кънев намали на 2:1 след пас на Любо Генчев. След почивката в игра се появи Мохамед Бен Отман, който показа класа с няколко отигравания. В 63-ата минута тунизиецът проби през центъра, а атаката като завърши с автогол на Ангелов - 2:2.