Барселона Валенсия

Дузпа в края донесе успеха на Барса срещу Валенсия

Отборът на Барселона се наложи над Валенсия с резултат 3:2 в мач от 9-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Меси откри резултата в 22-ата минута, но в 52-ата Мунир Ел Хадади изравни. Четири минути по-късно Родриго вкара втори гол за домакините. Луис Суарес изравни в 62-ата минута.

Барселона получи правото да изпълни дузпа в добавеното време и Лионел Меси не сгреши от бялата точка за 3:2.

След шестия си успех от началото на сезона Барселона излезе на върха в класирането, изпреварвайки с по точка Атлетико (Мадрид) и Реал (Мадрид), които обаче са с по мач по-малко.