Трявна Литекс

Прекратиха Трявна - Литекс

Двубоят между отборите на Трябва и Литекс от Северозападната "В" група бе прекратен в 65-ата минута.

В тази минута феновете на домакините нахлуха на терена и обиждаха съдиите, които се прибраха в съблекалните. Секунди преди нахлуването Искрен Писаров от ловешкия състав бе повален в наказателното поле и главният съдия Мирослав Михайлов отсъди дузпа.

Преди това домакините имаха претенции за засада. Николай Енев беше открил резултата за домакините, а в 40-ата Илиян Мутрев изравни - 1:1.

След инцидента ръководството на домакините пусна жалба срещу съдийството и заяви, че ще предостави на Зоналния съвет на БФС - Велико Търново видеоматериал, заснет от няколко камери.