Добруджа

Добруджа с втори пореден успех

Добруджа Добрич постигна втори пореден успех с 4:0 в Трета лига. Отпадналият от втора дивизия тим разгроми Светкавица в Търговище, а кръг по-рано със същия резултат разби и Спартак Варна.
Добричлии контролираха напълно развоя на събитията. В 23-ата минута Васко Боев от Добруджа удари греда. В 40-ата пък Даниел Генов си отбеляза автогол и гостите поведоха с 1:0.

В 50-ата минута Тодор Колев вкара за 2:0 след асистенция на Боев. За 3:0 точен бе Станимир Андонов, който в 81-ата минута оползотвори пас на Емил Илиев. Крайното 4:0 фиксира Дейвид Филипов в 85-ата с много красив шут от границата на наказателното поле.

Така Добруджа продължава гонитбата за първото място с Черноморец. Тимът от Балчик победи с 3:0 Ботев Нови пазар. Попаденията реализираха Беадир Беадиров, Севдалин Стойков и Илиян Капитанов.