Манчестър Юнайтед Съндърланд

Манчестър Юнайтед се справи със Съндърланд

Манчестър Юнайтед постигна 4-та поредна победа във Висшата Лига, побеждавайки Съндърланд с 3:1 на Олд Трафорд.

„Червените дяволи”  бяха по-добрият отбор на терена и логично стигнаха до крайния успех. Дейли Блинд откри резултата в 39-та минута след като се възползва от пас на Ибрахимович и от около 12 метра преодоля Пикфорд с плътен диагонален шут по земя.

Домакините трябваше да почакат до 82-та минута за второто попадение в мача. Златан Ибрахимович подсигури успеха на своя отбор след като Погба се възползва от грешка в средата на терена на „черните котки” и изведе шведа лице в лице с Пикфорд.

Само 4 минути по-късно Мхитарян покачи 3:0 с невероятен гол с пета. След повторенията се видя обаче, че арменецът е бил в засада в момента на подаването на Ибрахимович.

В 90-та минута Фабио Борини отсрами гостите с красив гол, който не остави шансове на Де Хеа, но и не бе достатъчен за нищо повече от почетна загуба.