Селта Реал Мадрид

Селта нанесе второ поредно поражение на Реал Мадрид

Селта Виго шокира Реал Мадрид, побеждавайки „кралския клуб” с 1:2 на Сантиаго Бернебеу в първа 1/4-финална среща между двата отбора в турнира за Купата на Краля.

Домакините така и не успяха да пробият защитата на гостите през първата част. Селта направи точно това 20 минути след подновяването на играта благодарение на 15 гол за сезона на Яго Аспас.

В 69-та минута Марсело изравни след великолепен гол, но веднага след това играчите на Зидан напълно изключиха и моментално получиха втори гол във вратата си.

До края на срещата Реал така и не успя да стигне до второ попадение и  в крайна сметка трябваше да се примири с първа загуба у дома от февруари месец миналата година.