ОФК Поморие Черноморец Балчик

Поморие и Черноморец Балчик не се победиха

Поморие и Черноморец Балчик завършиха наравно 2:2 в контролна среща играна на градския стадион в Поморие. През първата част гостите от Балчик успяха да поведат с два гола благодарение на попаденията на Димитров в 4-та и Митев в 38-та минута.

През втората част обаче домакините изглеждаха коренно променени и стигнаха до частичен обрат. В 58-та минута късмета бе на страната на играчите на Малин Орачев след като бранител на гостите си отбеляза нелеп автогол. В 78-та минута Милен Танев изравни от дузпа за нарушение срещу Слави Шопов.

До края на срещата Поморие пропиля няколко изгодни възможности да стигне до пълен обрат.