Спартак (Варна) Септември 98 (Тервел)

Спартак (Вн) започна с победа

Обединеният Спартак Варна спечели с 1:0 срещу Септември Тервел първата си контрола на стадион "Локомотив". Единственият гол падна в 20-ата минута, а автор на попадението стана Симеон Симеонов.

В спаринга старши треньорът Иван Найденов използва два състава в двете полувремена, като на терена бяха главно футболисти от школа та, родени през 1996,1997 и 1998 година. Проверката пропусна Пламен Иванов.

Следващата събота Спартак Варна играе с Калиакра от 14:00 часа, а на 19 февруари (неделя) соколите излизат в първия си официален мач за годината -отложения от есента с Кубрат, от 14:00 часа на "Локомотив".