Кариана (Ерден) Чавдар (Етр)

Кариана спука от бой Чавдар (Етрополе), Пепи Димитров с два гола

Кариана попиля Чавдар /Етрополе/ с 6:1 в поредната си контрола. Мачът се игра в Ерден. Лидерът в Северозападната Трета лига стартира головата фиеста в 10-та мин., когато Петър Димитров засече с глава центриране от корнер на Йордан Тодоров-Паро.

Последваха 2 попадения на Ангел Русев-Меката - първото с удар отдалече, а второто след пас на Евгени Игнатов-Бамзе. Малко преди почивката Ангел Цолов центрира и с глава Петър Димитров се разписа за втори път.

През втората част наставникът на Кариана Георги Владимиров пусна 9 нови на терена. Последваха два гола на Румен Рангелов с глава след центрирания на Лефтеров и Цеков. Между тях бившият играч на Ботев /Вр/ Николай Ботев върна едно попадение за Чавдар. До края домакините можеха да направят победата си още по-разгромна, но Рангелов и Борис Петков пропиляха шансовете си.

В групата на Кариана за мача бяха: Станев, Цв. Иванов, Цолов, Георгиев, Дичев, Игнатов, Тодоров, Д. Иванов, Русев, Петров, Димитров /Сайков, Илиев, Николов, Ваньов, Цеков, Лефтеров, Борисов, Петков, Рангелов и Евг. Иванов/. Цветелин Анжелов пропусна спаринга заради травма в крака.
Следващата проверка на Кариана е в събота с Ботев във Враца от 13.30 ч.