Първа атомна (Козлодуй) Мизия (Кнежа)

Нелепо! Първа Атомна поведе с 3:0, но загуби с 3:4 от водения от жена тим на Мизия (Кнежа)

Първа Атомна допусна нелепа загуба от Мизия 2005 /Кнежа/ във втората си контрола.

Двубоят между двата тима от Северозападната Трета лига се игра в Козлодуй. Домакините поведоха с 3:0, но допуснаха обрат. Николай Лазаров откри резултата още в 3-та мин., а в 13-та покачи на 2:0. В 33-та мин. Александър Александров направи класическа преднината на възпитаниците на Анатоли Тонов. Гостите, водени от първата жена треньор в България Ива Найденова-Данчева, върнаха 2 попадения до почивката, а през втората част вкараха още 2 за крайното 3:4.

Следващият спаринг на Първа Атомна е в събота от 11.30 ч. в Монтана с U19 на елитния клуб.