ОФК Поморие Карнобат

Поморие вкара само 3 на Карнобат

За „Поморие Къп“ домакините победиха с класическото 3:0 Карнобат. След първоначапни няколко пропуска втородивизионният тим откри в 28-ата минута. Милен Танев проби отляво и пусна успореден пас на голлинията към Ахмедов, който от близо засече за 1:0. В края на полувремето двата тима си размениха по един фрапантен пропуск.

Първо голмайсторът за Поморие от два-три метра прати топката над напречната греда, а след това Колев от Карнобат повтори упражнението. Втората част започна ударно за възпитаниците на Малин Орачев, които за първите 5 минути реализираха две попадения. Първо в 48-ата минута Ахмедов подаде на празна врата на Дрянов, който удвои, а Ростислав Петров в 50-ата минута с техничен прехвърлящ удар да направи резултата класически.