Литекс Спартак (Плевен)

Литекс победи Спартак Плевен в контрола

Плевенският Спартак отстъпи с 0:1 в Ловеч на местния Литекс. Това бе последната контрола за футболистите на Александър Георгиев. Противно на крайния резултат гостите бяха по-дейни до почивката и създадоха три голови ситуации, но Гади и Долапчиев не успяха да реализират поне една от тях. През втората част ловешкият тим повече владееше топката, а съперникът му не сътвори нищо. В 75-ата минута Руслан Иванов шутира прецизно и топката спря в мрежата зад Орлинов - 1:0. До края бившият спартаковец Преслав Антонов уцели и гредата. За Спартак не игра Тихомир Тодоров. Капитанът е с разтежение и треньорите решиха да му дадат почивка.