Ювентус

Дибала: Не бива да подценяваме Наполи на реванша

Нападателят на Ювентус Паоло Дибала заяви, че неговият отбор няма право да подценява Наполи в реванша за Купата на Италия. „Бианконерите” си осигуриха комфортен аванс преди 1/2-финалния мач реванш в Неапол, побеждавайки с 3:1 на Ювентус Стейдиъм късно снощи.

„Резултатът изглежда добър, но не бива да подценяваме Наполи. Те със сигурност ще ни затруднят на техния стадион на реванша. Това беше труден мач, особено през първите 45 минути.

Разговаряхме на полувремето, когато изоставахме с един гол и излязохме на терена и веднага започнахме да прилагаме това, за което си говорихме. Променихме си отношението. Излязохме с различна настройка и бяхме по-агресивни. Ранният гол ни помогна”, заяви Дибала.