Байерн Мюнхен

Робен: Проспахме първото полувреме

Крилото на Байерн Мюнхен Ариен Робен коментира втората разгромна победа над Арсенал с 5:1 този път в Лондон.

„Първото полувреме не беше добро. Говорихме за това преди мача. Знаехме, че те ще натиснат. Но ние спахме. За вторите топки не бяхме там. В 1/4-финалите трябва да се подобрим.

Второто полувреме беше много по-добро и дузпата и червения картон помогнаха. Те играха агресивно през първата част. Създадоха някои опасности и положения и имаха възможност да вкарат втори гол.

Дузпата и изгонването промени мача, но мисля, че дузпата беше чиста и когато си последен човек трябва да бъдеш изгонен”, заяви Робен.