Добруджа Кубрат

Добруджа набира скорост, прегази Кубрат със 7:0

Добруджа постепенно набира много сериозна скорост в битката за влизане в професионалния футбол.

Тимът от Добрич успя да размаже в рамките само на едно полувреме - второто, тима на Кубрат със 7:0 на свой терен.

Преди почивката момчетата на Ради Вардаров трудно влязоха в ритъм, но все пак малко преди полувремето Андонов откри резултата от фаул.

След почивката обаче домакините тотално смачкаха своя противник.

В 52-ата минута Емо Илиев удвои преднината на домакините, а в 67-ата минута Йовчев направи резултата класически.

Три минути след това Филипов покачи на 4:0, а секунди след неговия гол се разписа и Тошко Колев, който направи преднината на тима си 5:0.

Новото попълнение Тошко Тодоров също се разписа в 74-ата минута и вкара дебютния си гол за отбора, а крайния резултат бе оформен от Андонов три минути преди края.

Конкурентът на Добруджа за влизане във втория ешалон Черноморец Балчик пък се измъчи здраво у дома срещу Хитрино и стигна до минимален успех с 1:0.

Разликата между двата тима продължава да бъде само 2 точки, като балчиклии имат и мач по-малко.