Янтра Габрово Литекс

Литекс смачка от бой Янтра с 8:2, Балъков блесна с хеттрик

Литекс разби с 8:2 в Ловеч гостуващия му Янтра (Габрово) в среща от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Селекцията на Живко Желев можеше да вкара още толкова, но се смили над съперника.

Първото полувреме завърши 4:0, като хеттрик записа Антоний Балъков. На полувремето наставникът на домакините пусна в игра трима от резервите.

В мача пък въобще не игра Георги Какалов. Въпреки това ловешкия тим продължи да доминира тотално.

Останалите попадения за победителите реализираха Методи Костов – 2, Иван Филипов, Денил Селимински и Радослав Байчев.

За гостите се разписаха братята Пламен и Християн Кожухарови. Така Литекс запази лидерската си позиция в класирането.