Беласица изпусна Струмска слава в Радомир

Отборите на Струмска слава и Беласица Петрич завършиха наравно 2:2 в Радомир. Това бе дербито между първия  и третия в Югозападната трета лига в този 21-ви кръг. Гостите от Петрич , обаче може повече да съжаляват за пропуснатата победа. Те на два пъти повеждаха в резултата, но в крайна сметка не съумяха да запазят преднината си.

Благой Наков откри след 20 минути игра с гол директно от ъглов удар. Седем минути по-късно юношата на Александър Аспарухов изравни. Той дойде през зимната пауза в Радомир от отбора на Царско село. Капитанът на Беласица Владимир Кабранов от фаул в 65-та минута отново изведе петричани напред в резултата, но влезлия като резерва Стоян Георгиев 14 минути преди края оформи и крайното 2:2.

Със спечелената точка Струмска слава остана на върха с 46 точки, а Беласица е на  трето място с 3 по-малко.