Кариана (Ерден) Ювентус (Малчика)

Кариана спука от бой Ювентус (Малчика)

Кариана /Ерден/ разгроми със 7:0 последния Ювентус в среща от XXI кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите, най-вече благодарение на добрите намеси на вратаря Павел Драганов.

90 % от мача се игра пред вратата на тима от Малчика.

Домакините откриха резултата в 26-та мин., когато Боби Боянов завърши с гол пробив през центъра. Последваха спасявания на вратаря Драганов след удари на Борис Петков и Николай Дичев с глава.

От воле Евгени Игнатов-Бамзе покачи на 2:0 до почивката.

С прецизен удар от фаул в 54-та мин. Боянов матира Драганов за втори път и направи преднината на Кариана класическа.

Гредата спаси гостите след удар на Петър Димитров, който се завърна в игра след близо месец.

След точно час игрово време Игнатов вкара отново за 4:0. Пет минути по-късно Боби Боянов оформи своя хеттрик след асистенция на Игнатов.

Румен Рангелов докара нещата до „Отличен”, а добрата си игра с гол в края увенча и Петър Димитров за крайното 7:0. Неприятна контузия извади на почивката Милен Лефтеров. Крилото на ерденчани получи разтежение.

За Кариана играха: Павел Станев, Ангел Цолов, Николай Дичев, Цвятко Иванов, Милен Лефтеров /46 Георги Цеков/, Деян Иванов, Борис Петков /59 Николай Николов/, Евгени Игнатов /к./, Борислав Боянов, Ангел Русев /53 Румен Рангелов/ и Петър Димитров.

За Ювентус се редставиха: Павел Драганов, Любомир Петров, Костадин Малинов /69 Николай Генов/, Върбан Христов, Валентин Михайлов, Йончо Коев, Тихомир Дамянов, Тоньо Петров, Ивайло Дюлгеров, Сергей Стефанов и Светлин Стоянов.

Главен съдия беше Илиян Маринов с помощници Влади Палански и Николай Недков.