ЦСКА (дубъл) Септември (Сф)

Септември би инфарктно дубъла на ЦСКА и оглави класирането във Втора лига

Септември успя да постигне много трудна победа с 2:1 срещу дубъла на ЦСКА в среща от 22-ия кръг на Втора лига, която се игра на стадиона в Драгалевци.

След успеха си столичани са лидери в класирането с актив от 46 точки, като отборът на Христо Арангелов има пункт повече пред Етър, който домакинства утре на дубъла на Лудогорец.

"Червените" пък са 11-и с 29 точки и са само на 2 точки от опасната зона.

Домакините създадоха няколко много чисти положения, които пропиляха с лека ръка по време на самия мач, но все пак стигнаха до своето.

В 17-ата минута Стойчо Атанасов си вкара автогол и даде аванс на домакините, но той се реваншира по най-добрия начин на своя отбор, след като изравни в 67-ата.

По всичко изглеждаше, че срещата ше завърши при равенство, но в 87-ата минута едно от новите попълнения на столичани Янко Сандански се разписа за крайния резултат.

СЕПТЕМВРИ - ЦСКА (дубъл) 2:1
1:0 Атанасов 17 автогол
1:1 Атанасов 67
2:1 Сандански 87

Титулярните състави:

Септември: Галев, Дяков, Василев, Стоичков, Предев, Сандански, Галчев, Тилев, Димитров, Цветков и Василев

ЦСКА 2: Петров, Атанасов, Станоев, Симеонов, Витанов, Колев, Малинов, Руменов, Георгиев, Бонев и Йорданов