Хебър победи Марек край Благоевград

Отборът на Хебър Пазарджик спечели първа победа на лагера в Благоевград. На терена на Ивайло Андонов край Покровник Хебър победи Марек Дупница с 2:0. Дупничани играха без няколко ключови футболисти като Еньо Кръстовчев и вратаря Пламен Младенов.

Отборът от Пазарджик поведе в резултата в 35-та минута с попадение на Стефан Лачов. Той се разписа с глава след отлично подаване на Никола Иванов - Шейха.През втората част хебърци продължиха да имат надмощие и то бе затвърдено с втори гол в 71-та минута. Точен беше Георги Георгиев.
Следващата контрола за Хебър от лагера им в Благоевград ще бъде в сряда на същия стадион, където техен съперник ще бъде Септември Симитли.