Уотфорд Ливърпул

„Стършелите” ужилиха Ливърпул с две точки в голов спектакъл

Ливърпул и Уотфорд завършиха наравно 3:3 в ранния двубой от днешната порция мачове във Висшата лига.

Домакините започнаха добре двубоя и след само 8 минути игра Окака Чука с глава откри резултата. Предината на „стършелите” се задържа 20-на минути. Чудесна комбинация между Джан и Мане завърши с гол за африканеца. Само три минути по-късно Уотфорд отново поведе в резултата. Този път точен бе Дукуре.

„Мърсисайдци” отказаха да се примирят със заубата и през втората част само в рамките на две минути стигнаха до пълен обрат. Фирминьо бе точен от дузпа в 55-та, а само две по-късно бразилецът асистира на новото попълнение в отбора на Юрген Клоп – Мохамед Салах, който покачи на 2:3.

Домакините не бяха казали последната си дума. В даденото от съдията продължение Бритос изравни резултата, а при повторенията се видя, че играчът на Уотфорд е в положение на засада, което остана незабелязано от страничния рефер и той не вдигна своя флаг, ощетявайки гостите.