Арда (Кж) Свиленград

Арда помете Свиленград с 4:0, тимът направи и много пропуски

Арда започна атаката си за професионалния футбол с гръмка победа от 4:0 над Свиленград при гостуването си от 1-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Отборът стигна до успеха след две попадения на Вълчан Чанев, гол на Ахмед и попадение на Мисяк, като всичко бе приключило за по-малко от час игра.

Още в 3-ата минута Чанев откри, а няколко минути след това Мисяк удвои след прекрасен пас на Кременлиев, който изигра много силен мач за Арда.

Последва и гол на Ахмед, който получи асистенция от Плахов малко преди първия половин час на мача да е изминал.

Малко след почивката Чанев успя с глава да оформи крайния резултат.

Димитър Алексиев към когото имаше много сериозни очаквания обаче не успя да изиграе очаквания силен мач и се отчете с много сериозни пропуски.