Манчестър Сити Фейенорд

Манчестър Сити размаза Фейенорд в Ротердам, постигна успех с 4:0

Манчестър Сити разби Фейенорд с 4:0 като гост в среща от Група F на Шампионската лига, която се игра на стадион "Де Куйп" в Ротердам.

Гостите бяха абсолютни господари на терена и сравнително лесно се справиха с не толкова опитните гости, които не бяха играли дълго време в турнира на богатите.

Още във 2-ата минута Стоунс изведе "гражданите" напред в резултата, след като засече с глава прекрасно центриране на Силва в наказателното поле.

В 10-ата минута Агуеро удвои и уби рано всякаква интрига в мача. Той бе намерен пред малкото наказателно поле от новото попълнение Уокър и с точен удар матира противниковия страж.

В 25-ата минута стражът на домакините спаси топовен удар и боксива топката, а тя попадна в краката на Жесус, който от близка дистанция реализира.

Темпото драстично поспадна с оглед на голямата преднина на гостите, но все пак те стигнаха до още едно попадение в 63-ата минута.

То бе дело на Стоунс, който вкара втори гол с глава и така оформи крайния резултат.

След успеха си Сити е лидер в своята група с актив от 3 точки.