Ливърпул

Клоп: Имахме отговори за всичко, освен за головете

Мениджърът на Ливърпул – Юрген Клоп смята, че неговият отбор е заслужавал победата срещу Севиля. Двата отбора направиха 2:2 на Анфийлд в първи мач от груповата фаза на Шампионска Лига.

„Това беше представяне за победа за 85-86 минути и отборът игра добре, срещу отбор, който играе добре. Имахме отговори за всичко освен за головете. Трябва да ги видя пак. Това не е хубавото нещо. Беше вълнуващ мач от моя гледна точка. Всички видяха нашето желание и страст, но ние взехме точка.

Знаем, че трябва да се подобряваме, но имаме много потенциал и можем да работим. Равенството не се усеща добре, но съм доволен с голяма част от представянето. Няма смисъл да се ядосваме, трябва да го приемем. Не е това, което искахме или заслужавахме. Те имаха два шанса, не повече. Ние доминирахме и се защитавахме добре.

Добри сме на контраатака и това беше нещастно начало за нас. Такива неща се случват, но реакцията е важното нещо. Можеше да вкараме повече, но ако продължим да играем така, ще вземем точки. В този момент усещането не е перфектно.”, заяви Клоп.