Арда (Кж) Димитровград

Арда съсипа Димитровград и оглави класирането на Югоизток, Ахмед Осман бе над всички

Арда разсипа гостуващия Димитровград със 7:0 в среща от 10-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Срещата се игра на стадиона в Крумовград, а момчетата на Елин Топузаков изиграха силен мач и тотално смазаха противника си.

В 21-ата минута Чепилов откри резултата, а секунди по-късно Ахмед удвои аванса на новия лидер в групата след центриране на Кременлиев.

В 26-ата минута Ахмед вкара втория си гол за класическия резултат, а в 38-ата минута Чепилов нацели напречната греда.

В 49-ата минута Алексиев покачи на 4:0, а в 66-ата капитанът на Арда Илиян Гаров също се разписа след дузпа.

Малко след това домакините вкараха шести гол, а крайният резултат оформи Ахмед в 72-ата минута.

След успеха си тимът от Кърджали е лидер с 26 точки и има точка повече пред втория Загорец, чийто мач срещу Асеновец днес бе отложен заради лошото време в Асеновград.

Снимка: Sportal.bg