Вход

Миньор

Основан: 1952
Стадион: Миньор
Капацитет: 20000
Следващ мач: 23.11.2014
Югозападна "В" група
Миньор - Витоша Бистрица
Предишен мач: 15.11.2014
Югозападна "В" група
Чепинец - Миньор 1:2
Първенства
Купа на България
Контроли
Югозападна "В" група

15.09.2010 11:14

Миньор привлече Ванчо Траянов

Миньор (Перник) взе македонския национал Ванчо Траянов. Бившият футболист на Локомотив (Пд) и Черноморец има 42 мача за представителния тим на страната си. Траянов идва при "жълто-черните" като свободен агент, след като си тръгна от израелския Макаби (Петах Тиква).



Перничани се нуждаят от класен халф, който да организира играта на отбора. Вчера изпълнителният директор на клуба генерал Йордан Димитров доведе Траянов на стадион "Металург", където тренира отборът, воден от Стойчо Стоев.


32-годишният македонски халф ще бъде картотекиран в БФС днес и със сигурност ще играе срещу Берое в събота. "Жълто-черните" се нуждаят от победа на всяка цена, тъй като са закъсали на дъното с шест загуби.

 

 

Фото: burgas24.bg

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 13:15 Черно море - Литекс предстоящ - "А" група 14:30 Локомотив София - Хасково 2009 предстоящ -
"А" група 14:30 Локомотив Пловдив - ОФК Марек 2010 предстоящ - "А" група 16:00 ЦСКА - Лудогорец предстоящ -
"Б" група 14:30 Локомотив 2012 (Мз) - Ботев (Гълъбово) предстоящ - "Б" група 14:30 Раковски - Септември-Симитли (Симитли) предстоящ -
"Б" група 14:30 Банско - Добруджа предстоящ - "Б" група 14:30 Локомотив (ГО) - Бургас предстоящ -
"Б" група 14:30 Черноморец - Спартак (Варна) предстоящ - "Б" група 14:30 Созопол - Пирин (Разлог) предстоящ -
"Б" група 14:30 Пирин Благоевград - Монтана предстоящ - "Б" група 14:30 Верея (Стара Загора) - Ботев Враца предстоящ -
Югоизточна "В" група 11:30 Левски (Карлово) - Тунджа (Ямбол) предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Миньор (Раднево) - ФК Стара Загора предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Розова долина - Гигант (Съединение) предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Свиленград - ОФК Поморие предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Загорец - Несебър предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Септември 98 (Тервел) - Дунав предстоящ -