Вход

05.03.2011 17:40

Класиране в "А" група

КЛАСИРАНЕ "А" ГРУПА 2010/11

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Литекс 40 8 7 1 0 8 5 3 0 16 12 4 0 28:8
2 Левски 32 8 6 0 2 8 4 2 2 16 10 2 4 33:18
3 Локо (Сф) 31 8 7 1 0 8 3 0 5 16 10 1 5 33:18
4 Чeрноморец 29 8 5 3 0 8 2 5 1 16 7 8 1 13:8
5 ЦСКА 29 8 4 2 2 8 4 3 1 16 8 5 3 25:16
6 Локо (Пд) 29 8 6 2 0 8 2 3 3 16 8 5 3 30:14
7 Берое 26 8 4 4 0 8 3 1 4 16 7 5 4 16:15
8 Славия 26 9 4 2 3 8 4 0 4 17 8 2 7 27:22
9 Черно море 25 8 6 0 2 8 2 1 5 16 8 1 7 18:21
10 Монтана 19 9 4 2 3 8 1 2 5 17 5 4 8 20:25
11 Академик (Сф) 16 8 2 2 4 9 2 2 5 17 4 4 9 12:22
12 Калиакра 16 8 2 3 3 9 2 1 6 17 4 4 9 11:23
13 Миньор (Перник) 15 8 3 1 4 9 1 2 6 17 4 3 10 20:34
14 Сливен 13 9 2 2 5 8 1 2 5 17 3 4 10 13:23
15 Пирин 11 8 2 3 3 9 0 2 7 17 2 5 10 10:23
16 Видима 9 9 1 2 6 8 1 1 6 17 2 3 12 12:31
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 14:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград предстоящ - "Б" група 14:30 Септември-Симитли (Симитли) - Локомотив 2012 (Мз) предстоящ -
"Б" група 14:30 Добруджа - Раковски предстоящ - "Б" група 16:30 Верея (Стара Загора) - Созопол предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Асеновец - ФК Марица Пловдив предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Конелиано (Герман) - Пирин Гоце Делчев предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Чепинец предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Струмска слава предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Витоша Бистрица предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Провадия - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Белица - Бенковски (Бяла) предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Септември 98 (Тервел) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Шумен 1929 - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Калиакра предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Тича (Долни Чифлик) предстоящ -