Вход

14.01.2013 23:21

Испания, резултати и класиране, 19-и кръг

РЕЗУЛТАТИ ИСПАНИЯ 2012/2013 КРЪГ 19

Дата Отбори Резултат  
14.01.2013     Хетафе - Гранада 2:2
12.01.2013     Валенсия - Севиля 2:0
12.01.2013     Осасуна - Реал (М) 0:0
13.01.2013     Реал Сосиедад - Депортиво 1:1
13.01.2013     Малага - Барселона 1:3
12.01.2013     Еспаньол - Селта 1:0
12.01.2013     Валядолид - Майорка 3:1
13.01.2013     Атлетико М - Сарагоса 2:0
13.01.2013     Бетис - Леванте 2:0
11.01.2013     Атлетик Б - Райо Валекано 1:2

 

КЛАСИРАНЕ ИСПАНИЯ 2012/2013

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Барселона 55 9 8 1 0 10 10 0 0 19 18 1 0 64:20
2 Атлетико М 44 10 10 0 0 9 4 2 3 19 14 2 3 40:18
3 Реал (М) 37 9 7 2 0 10 4 2 4 19 11 4 4 45:20
4 Бетис 34 10 5 0 5 9 6 1 2 19 11 1 7 30:29
5 Малага 31 10 6 1 3 9 3 3 3 19 9 4 6 29:16
6 Райо Валекано 31 10 6 1 3 9 4 0 5 19 10 1 8 27:34
7 Валенсия 30 10 7 1 2 9 2 2 5 19 9 3 7 27:27
8 Леванте 30 9 6 1 2 10 3 2 5 19 9 3 7 24:27
9 Реал Сосиедад 26 10 5 3 2 9 2 2 5 19 7 5 7 28:25
10 Валядолид 25 10 4 3 3 9 3 1 5 19 7 4 8 27:25
11 Хетафе 25 9 4 2 3 10 3 2 5 19 7 4 8 24:30
12 Севиля 22 9 5 1 3 10 1 3 6 19 6 4 9 23:28
13 Сарагоса 22 9 3 0 6 10 4 1 5 19 7 1 11 21:28
14 Атлетик Б 21 10 4 2 4 9 2 1 6 19 6 3 10 23:39
15 Селта 18 9 4 3 2 10 1 0 9 19 5 3 11 19:24
16 Еспаньол 18 10 3 3 4 9 1 3 5 19 4 6 9 20:30
17 Гранада 17 9 1 4 4 10 3 1 6 19 4 5 10 16:29
18 Майорка 17 9 3 2 4 10 1 3 6 19 4 5 10 18:33
19 Депортиво 16 9 3 2 4 10 0 5 5 19 3 7 9 23:40
20 Осасуна 15 10 2 4 4 9 1 2 6 19 3 6 10 14:20
МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 16:00 Левски - ЦСКА предстоящ - "А" група 19:00 Лудогорец - Черно море предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Свиленград - ФК Стара Загора предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив) предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Тунджа (Ямбол) - Гигант (Съединение) предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив) предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 ОФК Поморие - Несебър предстоящ - Югоизточна "В" група 14:30 Розова долина - Димитровград 1947 предстоящ -
Югозападна "В" група 16:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Места предстоящ -