Вход

Северозападна "В" група - Класиране

Класиране Северозападна "В" група 2014/15

Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Спартак (Плевен) 9 2 2 0 0 1 1 0 0 3 3 0 0 14:1
2 Етър Велико Търново 7 2 2 0 0 1 0 1 0 3 2 1 0 4:2
3 ОФК Бдин 1923 (Видин) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 9:4
4 Академик (Свищов) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 6:4
5 Левски 2007 (Левски) 6 2 2 0 0 1 0 0 1 3 2 0 1 4:3
6 Видима 6 1 1 0 0 2 1 0 1 3 2 0 1 5:5
7 Партизан (Червен бряг) 5 2 1 1 0 1 0 1 0 3 1 2 0 9:6
8 Янтра (Гб) 4 1 0 1 0 2 1 0 1 3 1 1 1 4:3
9 Ювентус (Малчика) 4 1 1 0 0 2 0 1 1 3 1 1 1 5:10
10 Ботев (Луковит) 3 1 1 0 0 2 0 0 2 3 1 0 2 4:9
11 Ком (Берковица) 2 1 0 1 0 2 0 1 1 3 0 2 1 6:7
12 Ботев (Кз) 1 1 0 1 0 2 0 0 2 3 0 1 2 2:5
13 Ситомир (Никопол) 0 2 0 0 2 1 0 0 1 3 0 0 3 1:7
14 Павликени 0 1 0 0 1 2 0 0 2 3 0 0 3 4:11

Последни новини

Павликени падна от Ювентус
Павликени падна от Ювентус 01.09.2014 12:09

Павликени допусна трета поредна загуба в първенството, като отстъпи с 3:2 при гостуването си на новака „Ювентус“ (Малчика). Тази ...

Академик вкара 2 на Ботев (Кз)
Академик вкара 2 на Ботев (Кз) 31.08.2014 22:40

Отборът на Академик Свищов се наложи над Ботев (Козлодуй) с  резултат 2:0 в мач от 3-ия кръг на Северозападната "В" група.    В ...

Северозападна "В" група - резултати и класиране след 3-ия кръг
Северозападна "В" група - резултати и класиране след 3-ия кръг 31.08.2014 22:39

31.08.2014     Академик (Свищов) - Ботев (Кз) 2:0 31.08.2014     Етър Велико ...

Бдин вкара 4 на Ботев (Луковит)
Бдин вкара 4 на Ботев (Луковит) 31.08.2014 21:35

Отборът на Бдин се наложи над Ботев (Луковит) с резултат 4:0 в мач от 3-ия кръг на северозападната "В" група.    Мартин Маринов откри ...

Партизан и Ком врътнаха зрелищно реми
Партизан и Ком врътнаха зрелищно реми 31.08.2014 21:05

Отборите на Партизан и Червен Бряг завършиха наравно 2:2 в мач от 3-ия кръг северозападната "В" група.    Владислав Иванов откри за Ком в ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
Югоизточна "В" група 17:00 ФК Стара Загора - Асеновец предстоящ - Югоизточна "В" група 17:00 Евроколеж (Пловдив) - Елхово предстоящ -