Notice: Undefined index: image in /home/tshirt24/foot24/application/modules/default/views/scripts/layout.phtml on line 23

Северозападна "В" група

  • Левски 2007 (Левски)
  • Партизан (Червен бряг)
  • ОФК Бдин 1923 (Видин)
  • Павликени
  • Янтра Габрово
  • Академик (Свищов)
  • Кариана (Ерден)
  • Вихър (Славяново)
  • Севлиево
  • Трявна
  • Мизия (Кнежа)
  • Първа атомна (Козлодуй)
  • Спартак (Плевен)
  • Ботев (Луковит)
  • Янтра (Полски Тръмбеш)
  • Янтра 1919 (Габрово)
Резултати Северозападна "В" група 2017/2018
6
Дата Мачове
16.09.2017 Севлиево Севлиево   0 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
17.09.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  2 - 1 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
17.09.2017 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)  1 - 5 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
17.09.2017 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 0 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)
17.09.2017 Павликени Павликени  0 - 3 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
17.09.2017 Трявна Трявна  4 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
17.09.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 0 Ботев (Луковит)  Ботев (Луковит)
17.09.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  2 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
5
Дата Мачове
09.09.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
10.09.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  1 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
10.09.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 0 Севлиево   Севлиево
10.09.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  3 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
10.09.2017 Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)  1 - 2 Трявна  Трявна
10.09.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 4 Павликени  Павликени
10.09.2017 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  3 - 0 Янтра 1919 (Габрово)  Янтра 1919 (Габрово)
10.09.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  3 - 4 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
4
Дата Мачове
03.09.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  4 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
03.09.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  0 - 2 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)
03.09.2017 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)  1 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
03.09.2017 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  6 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
03.09.2017 Павликени Павликени  2 - 0 Ботев (Луковит)  Ботев (Луковит)
03.09.2017 Трявна Трявна  0 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
03.09.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
03.09.2017 Севлиево Севлиево   2 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
3
Дата Мачове
27.08.2017 Севлиево Севлиево   1 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
27.08.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
27.08.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 1 Трявна  Трявна
27.08.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  5 - 0 Павликени  Павликени
27.08.2017 Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)  1 - 5 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
27.08.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  0 - 0 Янтра 1919 (Габрово)  Янтра 1919 (Габрово)
27.08.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  3 - 1 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
27.08.2017 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)  1 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
2
Дата Мачове
20.08.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 1 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)
20.08.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  2 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
20.08.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 1 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
20.08.2017 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 3 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
20.08.2017 Павликени Павликени  1 - 5 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
20.08.2017 Трявна Трявна  0 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
20.08.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 1 Севлиево   Севлиево
20.08.2017 Янтра 1919 (Габрово) Янтра 1919 (Габрово)  1 - 1 Ботев (Луковит)  Ботев (Луковит)
1
Дата Мачове
13.08.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
13.08.2017 Севлиево Севлиево   3 - 1 Трявна  Трявна
13.08.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  7 - 0 Павликени  Павликени
13.08.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  1 - 2 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
13.08.2017 Ботев (Луковит) Ботев (Луковит)  2 - 1 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
13.08.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
13.08.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  2 - 1 Янтра (Полски Тръмбеш)  Янтра (Полски Тръмбеш)
13.08.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  5 - 1 Янтра 1919 (Габрово)  Янтра 1919 (Габрово)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK