Notice: Undefined index: image in /home/tshirt24/foot24/application/modules/default/views/scripts/layout.phtml on line 23

Северозападна "В" група

  • Левски 2007 (Левски)
  • Партизан (Червен бряг)
  • ОФК Бдин 1923 (Видин)
  • Павликени
  • Янтра Габрово
  • Академик (Свищов)
  • Ювентус (Малчика)
  • Кариана (Ерден)
  • Вихър (Славяново)
  • Севлиево
  • Трявна
  • Ком (Берковица)
  • Литекс
  • Мизия (Кнежа)
  • Първа атомна (Козлодуй)
Резултати Северозападна "В" група 2016/2017
28
Дата Мачове
21.05.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  0 - 3 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
21.05.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  2 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
21.05.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  6 - 0 Трявна  Трявна
21.05.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  10 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
21.05.2017 Литекс Литекс  4 - 0 Павликени  Павликени
21.05.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
21.05.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  10 - 1 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
27
Дата Мачове
17.05.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
17.05.2017 Павликени Павликени  1 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
17.05.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 7 Литекс  Литекс
17.05.2017 Трявна Трявна  3 - 3 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
17.05.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  2 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
17.05.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  9 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
17.05.2017 Севлиево Севлиево   1 - 1 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
26
Дата Мачове
14.05.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 1 Севлиево   Севлиево
14.05.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  2 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
14.05.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  3 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
14.05.2017 Литекс Литекс  6 - 1 Трявна  Трявна
14.05.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  8 - 2 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
14.05.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 0 Павликени  Павликени
14.05.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  2 - 2 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
25
Дата Мачове
07.05.2017 Павликени Павликени  7 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
07.05.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  1 - 3 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
07.05.2017 Трявна Трявна  3 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
07.05.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  0 - 2 Литекс  Литекс
07.05.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  4 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
07.05.2017 Севлиево Севлиево   2 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
07.05.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  4 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
24
Дата Мачове
30.04.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 2 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
30.04.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  1 - 2 Севлиево   Севлиево
01.05.2017 Литекс Литекс  2 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
30.04.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  5 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
30.04.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 0 Трявна  Трявна
30.04.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  3 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
30.04.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  5 - 0 Павликени  Павликени
23
Дата Мачове
23.04.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  1 - 5 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
23.04.2017 Трявна Трявна  4 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
23.04.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 2 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
23.04.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  11 - 3 Янтра Габрово  Янтра Габрово
23.04.2017 Севлиево Севлиево   0 - 2 Литекс  Литекс
23.04.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  1 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
23.04.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
22
Дата Мачове
14.04.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  1 - 2 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
14.04.2017 Литекс Литекс  4 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
14.04.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  1 - 2 Севлиево   Севлиево
14.04.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
14.04.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 1 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
14.04.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 0 Трявна  Трявна
14.04.2017 Павликени Павликени  7 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
21
Дата Мачове
09.04.2017 Трявна Трявна  1 - 2 Павликени  Павликени
09.04.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
09.04.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  7 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
09.04.2017 Севлиево Севлиево   3 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
09.04.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
09.04.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 3 Литекс  Литекс
09.04.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  4 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
20
Дата Мачове
02.04.2017 Литекс Литекс  6 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
02.04.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  1 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
02.04.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  1 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
01.04.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 3 Севлиево   Севлиево
02.04.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
02.04.2017 Павликени Павликени  1 - 2 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
02.04.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 3 Трявна  Трявна
19
Дата Мачове
24.03.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  4 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
24.03.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 1 Павликени  Павликени
24.03.2017 Севлиево Севлиево   1 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
24.03.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  4 - 1 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
24.03.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
24.03.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  5 - 2 Янтра Габрово  Янтра Габрово
24.03.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 2 Литекс  Литекс
18
Дата Мачове
19.03.2017 Янтра Габрово Янтра Габрово  3 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
19.03.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
19.03.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 2 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
19.03.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  1 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
19.03.2017 Павликени Павликени  1 - 4 Севлиево   Севлиево
19.03.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 6 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
19.03.2017 Трявна Трявна  0 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
17
Дата Мачове
12.03.2017 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  3 - 0 Трявна  Трявна
12.03.2017 Севлиево Севлиево   11 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
12.03.2017 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 0 Павликени  Павликени
12.03.2017 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 6 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
12.03.2017 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
12.03.2017 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  2 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
11.03.2017 Литекс Литекс  8 - 2 Янтра Габрово  Янтра Габрово
16
Дата Мачове
05.03.2017 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 3 Литекс  Литекс
05.03.2017 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 2 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
05.03.2017 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  4 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
05.03.2017 Павликени Павликени  1 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
05.03.2017 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 6 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
05.03.2017 Трявна Трявна  0 - 4 Севлиево   Севлиево
05.03.2017 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
15
Дата Мачове
20.11.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 2 Севлиево   Севлиево
20.11.2016 Трявна Трявна  1 - 2 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
20.11.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  2 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
20.11.2016 Павликени Павликени  1 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
20.11.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
20.11.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 7 Литекс  Литекс
20.11.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  1 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
14
Дата Мачове
11.11.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  3 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
11.11.2016 Литекс Литекс  1 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
11.11.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 2 Павликени  Павликени
11.11.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  5 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
11.11.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 0 Трявна  Трявна
11.11.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  5 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
11.11.2016 Севлиево Севлиево   0 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
13
Дата Мачове
04.11.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  4 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
04.11.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
04.11.2016 Трявна Трявна  0 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
04.11.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 4 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
04.11.2016 Павликени Павликени  1 - 3 Литекс  Литекс
04.11.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
04.11.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 2 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
12
Дата Мачове
30.10.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  1 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
30.10.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 1 Павликени  Павликени
30.10.2016 Литекс Литекс  8 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
30.10.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  1 - 0 Трявна  Трявна
30.10.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  4 - 1 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
30.10.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
30.10.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 0 Севлиево   Севлиево
11
Дата Мачове
23.10.2016 Севлиево Севлиево   7 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
23.10.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
23.10.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  3 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
23.10.2016 Трявна Трявна  0 - 4 Литекс  Литекс
23.10.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  2 - 3 Янтра Габрово  Янтра Габрово
23.10.2016 Павликени Павликени  3 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
23.10.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  6 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
10
Дата Мачове
16.10.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 4 Павликени  Павликени
16.10.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  5 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
16.10.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  2 - 2 Трявна  Трявна
16.10.2016 Литекс Литекс  2 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
16.10.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 0 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
16.10.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  3 - 0 Севлиево   Севлиево
16.10.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 2 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
9
Дата Мачове
09.10.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
09.10.2016 Севлиево Севлиево   2 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
09.10.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  1 - 0 Литекс  Литекс
09.10.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  3 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
09.10.2016 Трявна Трявна  4 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
09.10.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  2 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
09.10.2016 Павликени Павликени  1 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
8
Дата Мачове
02.10.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  8 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
02.10.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 2 Трявна  Трявна
02.10.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 3 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
02.10.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
02.10.2016 Литекс Литекс  6 - 1 Севлиево   Севлиево
02.10.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 0 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
02.10.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  7 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
7
Дата Мачове
25.09.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
25.09.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  0 - 0 Литекс  Литекс
25.09.2016 Севлиево Севлиево   1 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
25.09.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  6 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
25.09.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  5 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
25.09.2016 Трявна Трявна  2 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
25.09.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  1 - 2 Павликени  Павликени
6
Дата Мачове
18.09.2016 Павликени Павликени  1 - 0 Трявна  Трявна
18.09.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  5 - 1 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
18.09.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 6 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
18.09.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 1 Севлиево   Севлиево
18.09.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  1 - 2 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
17.09.2016 Литекс Литекс  9 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
18.09.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  2 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
5
Дата Мачове
11.09.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  1 - 1 Литекс  Литекс
11.09.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
11.09.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  2 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
11.09.2016 Севлиево Севлиево   5 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
11.09.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  3 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
11.09.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Павликени  Павликени
11.09.2016 Трявна Трявна  2 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
4
Дата Мачове
04.09.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  2 - 2 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
04.09.2016 Павликени Павликени  0 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
04.09.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  2 - 4 Севлиево   Севлиево
04.09.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 3 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
04.09.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
04.09.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  2 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
04.09.2016 Литекс Литекс  4 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
3
Дата Мачове
28.08.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 0 Янтра Габрово  Янтра Габрово
28.08.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  6 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
28.08.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 1 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
28.08.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  1 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
28.08.2016 Севлиево Севлиево   2 - 1 Павликени  Павликени
28.08.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  2 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
28.08.2016 Мизия (Кнежа) Мизия (Кнежа)  1 - 1 Трявна  Трявна
2
Дата Мачове
21.08.2016 Трявна Трявна  2 - 2 Кариана (Ерден)  Кариана (Ерден)
21.08.2016 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 4 Севлиево   Севлиево
21.08.2016 Павликени Павликени  0 - 1 Левски 2007 (Левски)  Левски 2007 (Левски)
21.08.2016 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  5 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
21.08.2016 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 6 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
21.08.2016 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  2 - 2 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
21.08.2016 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 6 Литекс  Литекс
1
Дата Мачове
14.08.2016 Литекс Литекс  5 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
14.08.2016 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  3 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
14.08.2016 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  1 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
14.08.2016 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  0 - 1 Павликени  Павликени
14.08.2016 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)  5 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
14.08.2016 Севлиево Севлиево   4 - 1 Трявна  Трявна
14.08.2016 Кариана (Ерден) Кариана (Ерден)  9 - 0 Мизия (Кнежа)  Мизия (Кнежа)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK