Вход

Оборище (Панагюрище) - Новини

Оборище попиля Конелиано
Оборище попиля Конелиано 20.10.2014 11:11

Лидерът на Югозапада Оборище Панагюрище размаза сьс 7:0 опашкаря Конелиано Герман у дома. Възпитаниците на Костадин Ангелов можеше да спечелят и с ...

Легендарна италианка търси партньорство с ФК “Оборище”
Легендарна италианка търси партньорство с ФК “Оборище” 17.10.2014 17:30

Легендата на италианския женски футбол търси партньорство с третодивизионния ФК Оборище, разкри http://pia-news.com/.    Бившата ...

Лаптопа: С толкова пропуски няма как да победим
Лаптопа: С толкова пропуски няма как да победим 14.10.2014 15:40

Старши треньорът на "Оборище" (Панагюрище) Костадин Ангелов бе видимо недоволен от нулевото равенство на своя отбор срещу ...

В Пирин (ГД) недоволни от съдийството от двубоя с Оборище
В Пирин (ГД) недоволни от съдийството от двубоя с Оборище 14.10.2014 11:25

Йордан Боздански от Пирин (ГД) бе на мнение след точката срещу Оборище (Панагюрище), че съперникът също е трябвало да завърши с десет ...

Оборище и Пирин (ГД) не се победиха
Оборище и Пирин (ГД) не се победиха 12.10.2014 21:02

Отборите на Оборище и Пирин (Гоце Делчев) не успяха да се победят в дербито то 9-ия кръг на Югозападната "В" група. Домакините може да съжаляват за ...

Дербито Оборище – Пирин ГД пряко по Канал 3 в неделя
Дербито Оборище – Пирин ГД пряко по Канал 3 в неделя 09.10.2014 18:22

Дербито между отборите на Оборище и Пирин (ГД) ще бъде предавано пряко по Канал 3 в неделя от 16:15 часа, разкри http://www.e-79.com. Двубоят е има ...

Оборище - Пирин (ГД) по телевизията
Оборище - Пирин (ГД) по телевизията 07.10.2014 13:54

Канал 3 ще излъчи пряко срещата от Югозападната "В" група между отборите на Оборище (Панагюрище) и Пирин (Гоце Делчев). Двубоят ще се състои на 12 ...

Оборище се наложи над Германея с резултат 2:0
Оборище се наложи над Германея с резултат 2:0 02.10.2014 19:08

Отборът на Оборище се наложи над Германея с резултат 2:0 в мач от 8-ия кръг на Югозападната "В" група.    През първото полувреме гостите ...

Чепинец тресна Оборище в края
Чепинец тресна Оборище в края 21.09.2014 23:05

Най-непридвидимият отбор в ЮЗ "В" група Чепинец (Велинград) отново остана верен на себе си, като изненада броеният за един от фаворитите в групата ...

Беласица с жалба срещу съдийството от двубоя с Оборище
Беласица с жалба срещу съдийството от двубоя с Оборище 16.09.2014 18:17

От ръководството на Беласица официално са пуснали жалба срещу съдийството от двубоя с Оборище от 5-ия кръг на Югозападната "В" група завършил с ...

Оборище се наложи над Беласица с 2:0
Оборище се наложи над Беласица с 2:0 14.09.2014 19:13

Отборът на Оборище се наложи над Беласица с резултат 2:0 в мач от 5-ия кръг на Югозападната "В" група.    В 25-ата минута съдията отмени ...

Оборище сгази Места
Оборище сгази Места 07.09.2014 19:39

Оборище(Панагюрище) разката с 4-0 домакините от Места и оглави по голова разлика временното класиране в третия Югозападен ешелон. Денис Стоилов се ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"Б" група 14:30 Ботев Враца - Пирин Благоевград предстоящ - "Б" група 14:30 Септември-Симитли (Симитли) - Локомотив 2012 (Мз) предстоящ -
"Б" група 14:30 Добруджа - Раковски предстоящ - "Б" група 16:30 Верея (Стара Загора) - Созопол предстоящ -
Югоизточна "В" група 14:30 Асеновец - ФК Марица Пловдив предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Конелиано (Герман) - Пирин Гоце Делчев предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Чепинец предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище) предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Беласица предстоящ - Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Германея предстоящ -
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Струмска слава предстоящ - Югозападна "В" група 15:00 Рилски спортист - Витоша Бистрица предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Провадия - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Белица - Бенковски (Бяла) предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Септември 98 (Тервел) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Шумен 1929 - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Черноморец (Бяла) предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Калиакра предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Тича (Долни Чифлик) предстоящ -