Всички новиниСаудитска АрабияСерия АФутбол Свят

Ал Хилал е на път да надцака Ювентус за подписа на Осимен с изключително висока заплата

Ал Хилал е на път да надцака Ювентус за подписа на Осимен с изключително висока заплата, Football24.bg

Саудитският Ал Хилал е смятан за фаворит да привлече нападателя на Наполи Виктор Осимен през лятото, твърдят медиите на Апенините.

След като влезе в остър конфликт с ръководството на неаполитанци и след проваления му транфер в последния момент на миналия летен трансферен прозорец, нападателят преминa под наем в Галатасарай.

За турския колос той реализира 33 гола в 37 мача, във всички турнири, но въпреки това не е по възможностите на клуба.

Очаква се той да се завърне в Неапол и да бъде продаден през идното лято, като клаузата му за откупуване е 75 милиона евро.

Ювентус го иска на всяка цена и е готов да предложи 85 милиона евро, тъй като въпросната клауза важи само за отбори извън Италия.

Задачата пред торинци обаче ще бъде много трудна, тъй като Ал Хилал са готови да плащат 35 милиона евро годишна заплата на Осимен. Нещо, което би било невъзможно за Юве.

Коментирай

Този сайт използва бисквитки. Ако желаете да прочете повече и да промените своите настройки вижте повече Приемам Прочети повече