efbet ЛигаВсички новиниВтора лига

Арда записа изразителна победа над Струмска слава, вкара пет гола на противника

Арда записа изразителна победа над Струмска слава, вкара пет гола на противника, Football24.bg

Арда Кърджали победи с 5:1 Струмска слава Радомир в контролна среща играна в Самоков.

Тонислав Йорданов откри резултата в 30-ата минута, а четири по-късно покачи на 2:0. Струмска слава върна един гол чрез Борислав Николов в 36-ата минута.

След почивката паднаха още три попадения за Арда. След отлична самостоятелна акция Бурак Акънджъ изпрати неспасяемо топката в горния ляв ъгъл на вртатата на Струмска слава. В 84-ата Стефа Статев се разписа за 4:1, а крайното 5:1 оформи Чинонсо Офор

в 85-ата минута. Стражът на Арда Месут Юсуф спаси дузпа в последната минута.